Валенсія — Хетафе
0+

Початок матчу: 09.03.24 15:00.

Змагання двадцять восьмого туру Прімери Валенсія — Хетафе пройде на полі Месталья у Валенсії, Іспанія. Трансляція розпочнеться о 15:00 за київським часом. Раніше ці суперники грали 8 грудня 2023 року, тоді вперед вийшли Хетафе, 1-0. Минулий тур Ла Ліги закінчився для конкурентів таким чином: Валенсія розійшлася з миром із Севільєю, 0-0. А Гетафе зіграв Барселоною, 0-4.

Вболівальники іспанського футболу можуть подивитися протистояння Валенсія — Хетафе на платформі Megogo. Хетафе на початку сезону проявляли себе цілком упевнено і непогано трималися на полі, особливо щодо нічийних результатів, що було однією з їхніх особливостей. Попри це, після недовгої паузи в Чемпіонаті команда Хосе Бордаласа трохи втратила свою форму. Новий рік розпочався з несподіваної поразки на своєму полі, 0-2, від Райо Вальєкано. Після цього міські також поступилися в наступному домашньому матчі, 1-3, Севільї, яку вони нещодавно обіграли на виїзді з рахунком 3-0, і вибули з Кубка Короля. Ще за кілька днів команді довелося прийняти поразку, 2-3, від Осасуни. Серію невдач клубу вдалося перервати наприкінці січня, коли він пройшов Гранаду, 2-0. Однак невдовзі після цієї перемоги команда Хосе Бордаласа зазнала поразки вдома в перенесеному матчі проти мадридського Реала з рахунком 0-2.

Валенсія загалом провела першу частину сезону трохи менш успішно, ніж їхні суперники, проте розпочала новий календарний рік із вражаючою переможною серією, здобувши три перемоги поспіль у матчах Ла Ліги. Перед цією перервою футболісти пройшли Райо Вальєкано в гостях, що додало до їхнього активу переможну серію. Спочатку колектив здобув успіх у дербі з Вільярреалом, 3-1, потім упевнено пройшов Кадіс у гостях із рахунком 4-1, а за тиждень перервав переможну серію Атлетика, 1-0. Проте кажани розпочали новий місяць із чергової перемоги, заробивши три очки в домашньому поєдинку проти безнадійної Альмерії. Обидва голи господарі забили в першій половині першого тайму, спочатку відзначився Уго Дуро, а потім Роман Яремчук подвоїв перевагу. На початку другого тайму гості скоротили відставання, проте валенсійцям вдалося втримати мінімальну перевагу до кінця матчу. Таким чином, Лос Чес залишаються на сьомому місці в таблиці Ла Ліги, але після перемоги Бетіса в гостях над Кадісом вони опустилися на восьму позицію.

Як подивитися прямі футбольні трансляції на Megogo. Онлайн-демонстрація чергового туру Ла Ліги Валенсія — Хетафе доступна за передплатою Максимальна + благодійність, Спорт, Максимальна. Ви можете обрати необхідний варіант. Разом із підпискою отримаєте доступ не лише до футбольних подій, а й до 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема й спортивних, великої бібліотеки серіалів, фільмів і мультфільмів, сотень аудіокниг і подкастів.

Початок матчу: 09.03.24 15:00. Змагання двадцять восьмого туру Прімери Валенсія — Хетафе пройде на полі Месталья у Валенсії, Іспанія. Трансляція розпочнеться о 15:00 за київським часом. Раніше ці суперники грали 8 грудня 2023 року, тоді вперед вийшли Хетафе, 1-0. Минулий тур Ла Ліги закінчився для конкурентів таким чином: Валенсія розійшлася з миром із Севільєю, 0-0. А Гетафе зіграв Барселоною,