Жирона — Осасуна
0+

Початок матчу: 09.03.24 22:00.

Вболівальники іспанського футболу можуть подивитися протистояння Жирона — Осасуна на платформі Megogo. Місяць тому Жирона несподівано зазнала поразки у чвертьфіналі Кубка Короля від Мальорки, 2-3, що ознаменувало перший виїзний провал для команди Мічела в поточному сезоні. Незабаром після цього біло-червоні зуміли здобути перемогу в гостях над Сельтою, 1-0, але в лютому продемонстрували нестабільні результати в матчах Прімери. Серія без перемог почалася з нічиєї в домашній битві з Реалом Сосьєдад, 0-0, за якою послідувала нищівна поразка від мадридського Реала на полі Сантьяго Бернабеу. У цій зустрічі каталонці допустили чотири голи, не зумівши відповісти жодним ударом у площину воріт суперника. Останнього понеділка жиронці також поступилися в гостях Атлетіку в Більбао, 2-3.

Практично впевнено забезпечивши собі збереження місця в Ла Лізі, Осасуна збільшила відрив від зони вильоту до п'ятнадцяти очок. Одразу після різдвяної перерви червоні виграли вдома в Альмерії з мінімальним рахунком, а згодом здобули перемогу, 3-2, над Гетафе в Памплоні, в якій забитий гол правим захисником Хесусом Аресо виявився справжньою родзинкою. Наприкінці січня футболісти розійшлися з миром із Севільєю, 1-1, але потім зазнала поразки в матчі проти Барселони з рахунком, 0-1, пропустивши гол від нового бразильського придбання каталонців, Вітора Роке, в середині другого тайму. Після цього колектив зіткнувся з невдачею, поступившись Сельті, 0-3. Однак у наступних двох матчах вони повністю реабілітувалися. Спочатку вони перемогли Реал Сосьєдад на виїзді з рахунком 1-0. Потім, минулими вихідними, на своєму полі червоні очікувано пройшли Кадіс, 2-0.

Як подивитися прямі футбольні трансляції на Megogo. Онлайн-трансляція чергового туру Ла Ліги Гранада — Реал Сосьєдад доступна за передплатою Максимальна + благодійність, Спорт, Максимальна. Ви можете обрати необхідний варіант. Разом із підпискою отримаєте доступ не лише до футбольних подій, а й до 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема й спортивних, великої бібліотеки серіалів, фільмів і мультфільмів, сотень аудіокниг і подкастів.

Початок матчу: 09.03.24 22:00. Сутичка двадцять восьмого туру Прімери Жирона — Осасуна пройде на стадіоні Монтіліві. Трансляція розпочнеться о 22:00 за Києвом. Раніше ці опоненти грали 4 листопада 2023 року, тоді вперед вийшла Жирона, 4-2. Минулий раунд Чемпіонату закінчився для опонентів таким чином: Жирона пройшла Райо Вальєкано, 3-0, а Осасуна грала з Лас-Пальмасом, 1-1. Вболівальники іс