Реал Мадрид — РБ Лейпциг
0+

Початок матчу: 28.02.24 19:00.

В 1/8 фіналу Ліги чемпіонів на Сантьяго Бернабеу відбудеться матч-відповідь Реал Мадрид — РБ Лейпциг. У Німеччині вершкові здобули важку перемогу з рахунком 1-0, а героєм зустрічі став Лунін, який записав в актив дев'ять сейвів. Суперники вже перетиналися в іспанській столиці восени 2022 року. Тоді команди разом виступали на груповому етапі турніру. Королівський клуб виграв 2-0, але до вісімдесятої хвилини рахунок не було відкрито. Травмовані Алаба, Куртуа і Мілітао не допоможуть лос бланкос, а бики не розраховують на Клостерманна з тієї ж причини.

Дивитися матч-відповідь Реал Мадрид — РБ Лейпциг 06.03.2024 онлайн можна на Megogo. Анчелотті припустив, що в Німеччині Лунін провів свою найкращу зустріч у команді. Його дев'ять сейвів — це повторення рекорду Куртуа за кількістю сейвів у ЛЧ. Бельгієць видав перфоманс у фіналі 2021/22, коли вершкові грали з Ліверпулем. За останні тринадцять років іспанський гранд лише двічі не виходив у чвертьфінал. У сезонах 2018/19 і 2019/20 РМ вилетів від Аякса (2-1, 1-4) і Манчестер Сіті (1-2, 1-2). У період із кампанії 2004/05 і до змагання 2009/10 королівський клуб шість разів поспіль припиняв боротьбу за трофей на цьому етапі.

Ред Булл лише тричі виступав у першому раунді плей-оф до поточного турніру. У ЛЧ 2019/20 бики вибили Тоттенхем (3-0, 1-0), але в сезонах 2020/21 і 2022/23 поступилися Ліверпулю (0-2, 0-2) і Манчестер Сіті (1-1, 0-7). У попередніх дванадцяти єврокубкових виїздах Лейпциг здобув сім перемог, а в дев'яти випадках колектив відзначався щонайменше двічі. Представник Бундесліги розписував гостьову нічию ще на груповому етапі 2019/20, коли грав у Франції проти Ліона, 2-2.

Як подивитися трансляцію матчу на сервісі Megogo. Онлайн-трансляція гри Ліги чемпіонів Реал Мадрид — РБ Лейпциг від 28.02.2024 доступна за наявності підписок Спорт, Максимальна та Максимальна + благодійність. Можна вибрати будь-який із тарифів. Оформлюючи передплату, глядачі отримують доступ як до відеотрансляції матчів, так і до великої бібліотеки фільмів, серіалів і мультфільмів, 300+ телеканалів з можливістю паузи та запису, зокрема й спортивних, а також сотень аудіокниг і подкастів.

Початок матчу: 28.02.24 19:00. В 1/8 фіналу Ліги чемпіонів на Сантьяго Бернабеу відбудеться матч-відповідь Реал Мадрид — РБ Лейпциг. У Німеччині вершкові здобули важку перемогу з рахунком 1-0, а героєм зустрічі став Лунін, який записав в актив дев'ять сейвів. Суперники вже перетиналися в іспанській столиці восени 2022 року. Тоді команди разом виступали на груповому етапі турніру. Королівський к