Карабах — Баєр
0+

Початок матчу: 07.03.24 19:45.

У рамках 1/8 фіналу Ліги Європи на стадіоні ім. Тофіка Бахрамова в Баку пройде перший матч Карабах — Баєр. Суперники виступали разом на груповому етапі у квартеті H. В Азербайджані господарі поступилися 0-1, пропустивши єдиний гол із пенальті на дев'яносто четвертій хвилині. Скакуни набрали восени десять очок і посіли друге місце. Вони завоювали путівку в плей-оф, випередивши шведський Хеккен (2-1, 1-0) і Молде (2-2, 1-0). На минулому етапі вершники сенсаційно вибили Брагу (4-2, 2-3, овертайм). Справа йшла до серії одинадцятиметрових ударів, але синьо-білі забили другий м'яч на сто двадцять другій хвилині і пройшли далі. Леверкузен виграв усі зустрічі в групі. Фармацевти також перемогли Хеккен (4-0, 2-0) і Молде (5-1, 2-1). Вірц і Боніфейс оформили по шість і п'ять результативних дій відповідно.

Медіасервіс Megogo транслюватиме перший матч Карабах — Баєр 07.03.2024 онлайн. Чемпіон Азербайджану вперше грає в плей-офф ЛЄ. З 2014 року команда сім разів не могла подолати групову стадію. Минулого сезону скакуни були близькі до історичного досягнення, але восьми очок забракло для другої сходинки в квартеті. Тоді вершники вирушили до Ліги конференцій, де одразу вилетіли (1-0, 0-1, 3-5 по пенальті). Синьо-білі поступилися лише у двох з останніх шістнадцяти єврокубкових поєдинках на власному полі та лише у двох випадках не відзначалися.

Байєр з початку 2000-х вісім разів виступав в 1/8. У КУЄФА 2006/07 леви пройшли Ланс (3-0, 1-2), за рік — Гамбург (1-0, 2-3), а в турнірі 2019/20 вибили Рейнджерс (1-0, 3-1). У змаганнях 2010/11 і 2015/16 фармацевти в цьому раунді вилетіли від Вільярреала (2-3, 1-2 і 0-0, 0-2). У ЛЄ 2021/22 Леверкузен пропустив далі Аталанту (0-1, 2-3), а в минулому розіграші впорався з Ференцварошем (2-0, 2-0).

Як подивитися онлайн-трансляцію гри на Megogo. Трансляція битви Ліги Європи Карабах — Баєр від 07.03.2024 доступна за наявності підписок Спорт, Максимальна та Максимальна + благодійність. Можна вибрати один із тарифів. Оформивши передплату, ви отримуєте доступ як до відеотрансляції матчів, так і до великої бібліотеки фільмів, серіалів і мультфільмів, 300+ телеканалів з можливістю паузи та запису, зокрема й спортивних, а також сотень аудіокниг і подкастів.

Початок матчу: 07.03.24 19:45. У рамках 1/8 фіналу Ліги Європи на стадіоні ім. Тофіка Бахрамова в Баку пройде перший матч Карабах — Баєр. Суперники виступали разом на груповому етапі у квартеті H. В Азербайджані господарі поступилися 0-1, пропустивши єдиний гол із пенальті на дев'яносто четвертій хвилині. Скакуни набрали восени десять очок і посіли друге місце. Вони завоювали путівку в плей-оф,