Атлетіко — Барселона
0+

Початок матчу: 17.03.24 22:00.

Фанати іспанських клубів можуть подивитися протистояння Атлетіко — Барселона на платформі Megogo. Атлетіко помітно знизив свою продуктивність, що позначилося насамперед на результативності. Однак крім того, рівень гри також погіршився. Проблеми почалися в лютому, коли колектив розпочав місяць із несподіваної нічиєї в Дербі Мадрида з Реалом на Сантьяго Бернабеу, 1-1. Кілька днів потому було перервано їхню домашню серію без поразок, що тривала понад рік і складалася з двадцяти восьми матчів - двадцяти шести перемог і двох нічиїх із Гетафе. Мадридці на своєму полі мінімально поступилися Атлетіку в першому півфіналі Кубка Короля, а на тижні баски добили команду Дієго Сімеоне в матчі-відповіді, 3-0.

Барселона була вибита з Кубка Короля на чвертьфінальній стадії Атлетіко, програвши, 2-4, в результаті, пропустивши два голи в додатковий час. Кілька днів по тому після невдачі в Більбао синьо-гранатові зазнали поразки вдома від Вільярреала, 3-5, проте відтоді не програвали. Проте був ще один розчаровуючий результат на своєму полі — три тижні тому команда Хаві зіграла внічию, 3-3, з Гранадою. Минулого тижня в Неаполі відбулася ще одна зустріч, але результат 1-1 залишив барсі хороші шанси на прохід до чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Перед невдалим матчем з Насрідами каталонці мінімально обіграли Осасуну, 1-0, а потім впевнено перемогли Алавес у Віторії з рахунком 3-1.

Як подивитися прямі футбольні трансляції на Megogo. Онлайн-трансляція чергового туру Ла Ліги Атлетіко — Барселона доступна за передплатою Спорт, Максимальна + благодійність, Максимальна. Ви можете обрати необхідний тариф. Оформивши передплату, отримаєте доступ не лише до футбольних подій, а й до великої бібліотеки серіалів, фільмів та мультфільмів, сотень аудіокнижок та подкастів, 300+ телеканалів з можливістю паузи та запису, зокрема й спортивних.

Початок матчу: 17.03.24 22:00. Зустріч двадцять дев'ятого туру Атлетіко — Барселона пройде на полі Метрополітано в Мадриді 17 березня 2024 року о 22:00 за київським часом. Раніше ці опоненти грали 3 грудня, тоді вперед не вийшов ніхто, 1-1. Попередні успіхи супротивників у Лізі такі: Атлетіко обійшло Бетіс, 2-1, а Барселона зіграла з Атлетіком Більбао, 0-0. Фанати іспанських клубів можуть под