Литва — Гібралтар
0+

Початок матчу: 26.03.24 19:00.

У плей-аут Дивізіону С Ліги націй на стадіоні ім. С. Дарюса та С. Гіренаса в Каунасі пройде матч-відповідь Литва — Гібралтар. У португальському Лолі, де 21 березня відбувся перший поєдинок, балтійська команда виявилася сильнішою, 1-0. На двадцять шостій хвилині збірна заморської території Великобританії залишилася в меншості, але в середині другого тайму суперник також дістав вилучення. Раніше господарі набрали один бал у групі 1. Жовто-зелені виступали разом із Туреччиною (0-6, 0-2), Фарерськими островами (1-1, 1-2) та Люксембургом (0-1, 0-2). Гості також здобули тільки одне очко у квартеті 4. Червоно-білі зустрічалися з Болгарією (1-1, 1-5), Північною Македонією (0-4, 0-2) та Грузією (1-2, 0-4), а також пропускали в дивізіоні найчастіше (вісімнадцять голів). Медіасервіс Megogo транслюватиме матч Литва — Гібралтар 26.03.2024 онлайн.

Господарі в ЛНУ 2018/19 замкнули групу в Лізі С, програвши всі шість поєдинків. У своїй столиці жовто-зелені гідно виглядали на тлі сербів, 0-1, та румунів, яким поступилися в компенсований час, 1-2. Незважаючи на результати, балтійська команда залишилась у дивізіоні. У змаганні 2020/21 колектив набрав вісім очок. Збірна розписала чотири нічиї в попередніх шести домашніх зустрічах.

Гібралтар у розіграші 2018/19 представляв Лігу D та фінішував третім у квартеті 4 (шість балів). Груповий етап запам'ятався несподіваною вікторією заморської території Великої Британії над Вірменією в Єревані, 1-0. У сезоні 2020/21 червоно-білі обігнали Ліхтенштейн та Сан-Марино, завоювавши право на підвищення. Колектив поступився в тринадцяти виїздах поспіль із загальним рахунком 3-63.

Як дивитися трансляцію матчу на Megogo. Пряма трансляція битви Литва — Гібралтар від 26.03.2024 доступна глядачам із підписками Спорт, Максимальна або Максимальна + благодійність. Можна вибрати будь-який із тарифів. Оформляючи підписку, аудиторія отримує доступ і до відеотрансляції матчів, і до великої бібліотеки фільмів, серіалів та мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема спортивних, а також сотень аудіокниг та подкастів.

Початок матчу: 26.03.24 19:00. У плей-аут Дивізіону С Ліги націй на стадіоні ім. С. Дарюса та С. Гіренаса в Каунасі пройде матч-відповідь Литва — Гібралтар. У португальському Лолі, де 21 березня відбувся перший поєдинок, балтійська команда виявилася сильнішою, 1-0. На двадцять шостій хвилині збірна заморської території Великобританії залишилася в меншості, але в середині другого тайму суперник