Дженоа — Фрозіноне
0+

Початок матчу: 30.03.24 16:00.

Фанати італійських клубів можуть подивитися битву Дженоа — Фрозіноне на платформі Megogo. Дженоа несподівано зазнали четвертої поразки на своєму полі в цьому Чемпіонаті, поступившись Монці з рахунком 2-3. Суперник шокував команду Альберто Джилардіно ранніми голами, і вже на вісімнадцяту хвилину генуезці програвали, 0-2. Хоча грифони зуміли відігратися в другому таймі, Монца зрештою знайшла сили забити третій, вирішальний гол. Джилардіно мав рацію, називаючи матч відкритим, а Альберт Гудмундссон відчуває фізичний спад. Протягом зустрічі ісландський гравець не зумів реалізувати пенальті, забивши м'яч лише після відбиття воротаря. На своєму колишньому щасливому стадіоні Еусебіо Ді Франческо зіткнувся з викликом минулого. Сассуоло, команда, яку він підняв у Серію А і в єврокубки, здобула перемогу над його нинішніми вихованцями, Фрозіноне, з рахунком 1-0. За весь поєдинок Канарки не змогли навіть один раз загрожувати воротам суперника, навіть із пенальті. Gazzetta dello Sport назвала цей матч Харакірі Кайо Жорхе - на дев'яностий хвилині при рахунку 0-1 орендований у Ювентуса бразилець не зміг реалізувати пенальті. Повинен був бити з пенальті Барренечеа, але Жорже наполіг на своєму і не влучив у ворота.

Як подивитися прямі трансляції футбольних подій на Megogo. Онлайн-показ чергового етапу Серії А Дженоа — Фрозіноне доступний за передплатою Спорт, Максимальна, Максимальна + благодійність. Ви можете вибрати вподобаний тариф. Разом із підпискою, отримаєте доступ не лише до футбольних подій, а й до великої бібліотеки серіалів, фільмів і мультфільмів, сотень аудіокниг і подкастів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема й спортивних.

Початок матчу: 30.03.24 16:00. 30 березня 2024 року на стадіоні Луїджі Ферраріс в Генуї відбудеться матч між командами Дженоа і Фрозіноне в рамках тридцятого туру Серії А. Минула гра цих опонентів принесла перемогу Фрозіноне, 2-1. Попередній тур першості закінчився для суперників так: Дженоа грала з Ювентусом, 0-0, а Фрозіноне зустрічалося з Лаціо, 3-2. Фанати італійських клубів можуть подив