Фіорентіна — Мілан
0+

Початок матчу: 30.03.24 21:45.

30 березня 2024 року о 21:45 на стадіоні Артеміо Франкі відбудеться матч між Фіорентиною та Міланом. Це важливе протистояння обіцяє бути захопливим, оскільки обидві команди прагнуть успіху в Серії А. Минула зустріч цих опонентів закінчилася тріумфом Мілана, 1-0. Попередні успіхи команд у першості такі: Фіорентина грала з Ромою, 2-2, а Мілан обійшов Верону, 3-1. Фанати італійських клубів можуть подивитися битву Фіорентина — Мілан на платформі Megogo.

Фіорентина нещодавно зіграла два матчі, і обидва закінчилися нічиєю, причому обидві гри майже копіювали одна одну. У матчі з Ромою на стадіоні Артеміо Франкі, лілії пропустили гол на останній секунді компенсованого часу, тим самим втративши перемогу. А в грі з Маккабі з Хайфи суперники змогли зрівняти рахунок лише за дві хвилини до закінчення матчу. Таким чином, команда під керівництвом Вінченцо Італьяно продемонструвала певні проблеми зі збереженням концентрації. Проте, незважаючи на це, фіалки все ж пробилися до чвертьфіналу Ліги Конференцій. Схоже, єдиним позитивним моментом зустрічі стало повернення на поле правого захисника Додо. Ексгравець Шахтаря нарешті відновився після осінньої травми. Крім цього, Лілії продемонстрували хорошу організацію в обороні і контролювала гру на полі, не даючи супернику створити небезпечні моменти.

У матчі двадцять восьмого туру Серії А Мілан здобув перемогу на своєму полі над Емполі з рахунком 1-0. Незважаючи на це, сам тренер був підданий критиці з боку вболівальників за представлену гру, яка була вважана непривабливою. Навіть гол, забитий Пулішичем, був зарахований лише після перегляду відеоповтору. У відповідь на критику, Піолі заявив: Ми провели гру так, як потрібно було. У другому таймі наш виступ не був настільки блискучим, але ми добре контролювали ситуацію і не давали супернику можливості атакувати. Очевидно, червоно-чорні грали з Емполі в економ-режимі, щоб команді вистачило сил на гостьову гру зі Славією в Лізі Європи. Дияволи знову обіграли чехів - 3-1, і знову після раннього вилучення у складі суперника - на двадцятій хвилині з поля був вигнаний опорник Славії Голеш. Провести другу гру в Серії А в режимі економії не вийшло — Верона була історично складним суперником для россонері.

Як подивитися прямі трансляції футбольних подій на Megogo. Онлайн-показ чергового етапу Серії А Фіорентина — Мілан доступний за передплатою Спорт, Максимальна, Максимальна + благодійність. Ви можете вибрати вподобаний варіант. Разом із підпискою, отримаєте доступ не лише до футбольних подій, а й до великої бібліотеки серіалів, фільмів та мультфільмів, сотень аудіокниг та подкастів, 300+ телеканалів з можливістю паузи та запису, зокрема й спортивних.

Початок матчу: 30.03.24 21:45. 30 березня 2024 року о 21:45 на стадіоні Артеміо Франкі відбудеться матч між Фіорентиною та Міланом. Це важливе протистояння обіцяє бути захопливим, оскільки обидві команди прагнуть успіху в Серії А. Минула зустріч цих опонентів закінчилася тріумфом Мілана, 1-0. Попередні успіхи команд у першості такі: Фіорентина грала з Ромою, 2-2, а Мілан обійшов Верону, 3-1. Ф