Реал Мадрид — Барселона
0+

Початок матчу: 21.04.24 22:00.

У тридцять другому турі іспанської першості на Сантьяго Бернабеу відбудеться матч Реал Мадрид — Барселона. Господарі очолюють таблицю (сімдесят п’ять очок), а гості знаходяться на другій сходинці (шістдесят сім). Суперники провели в столиці тринадцять зустрічей у Ла Лізі з 2011 року. Каталонці в межах цього періоду перемагали частіше. За останні двадцять років команди зіграли одну нічию в сезоні 2010/11, 1–1. У першому колі синьо-гранатові вийшли вперед уже на шостій хвилині, але дубль Беллінгема приніс перемогу вершковим, 2–1. Другий м’яч Джуд забив уже в компенсований час.

Дивитися матч Реал Мадрид — Барселона 21.04.2024 онлайн можливо на Megogo. Реал пропускають менше за всіх (двадцять разів). Королівський клуб здобув дев’ять перемог у попередніх десяти поєдинках на власному полі. Вистояв тільки Атлетіко, 1–1. Білі лише двічі втрачали очки на Бернабеу в нинішньому сезоні. Підопічні Анчелотті зберігають ворота на замку в чотирьох домашніх турах поспіль, у яких упевнено обіграли Жирону, 4–0, і Більбао, 2–0. Беллінгем набрав двадцять балів за системою гол+пас (16+4), Вінісіус — шістнадцять (12+4), Родріго — п’ятнадцять (10+5). За даними Sport Es, вершкові можуть продати Браїма Діаса, якщо їм запропонують понад шістдесят млн євро.

Барселона у 2024 році завоювала п’ять перемог у шести матчах на виїзді, зокрема, над Атлетіко, 3–0, і Бетісом, 4–2. Каталонці розписали нічию в цьому проміжку тільки на Сан-Мамесі, 0–0. В активі Левандовського двадцять одна результативна дія, у Рафіньї — дванадцять, Гюндоган забив п’ять м’ячів і віддав шість асистів. За інформацією AS, синьо-гранатові контактували з оточенням Кварацхелії. У Football Transfers повідомляють, що Мікаїл Файє зацікавив Челсі, МЮ, Тоттенхем і Арсенал.

Як подивитися онлайн-трансляцію гри на Megogo. Трансляція матчу Ла Ліги Реал Мадрид — Барселона від 21.04.2024 доступна з передплатою Спорт, Максимальна або Максимальна + благодійність. Можна вибрати будь-яку зручну передплату. Під час оформлення передплати користувач отримує доступ, як до відеотрансляції матчів, так і до великої бібліотеки фільмів, серіалів і мультфільмів, понад 300 телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема, і спортивних, а також сотень аудіокниг і підкастів.

Початок матчу: 21.04.24 22:00. У тридцять другому турі іспанської першості на Сантьяго Бернабеу відбудеться матч Реал Мадрид — Барселона. Господарі очолюють таблицю (сімдесят п’ять очок), а гості знаходяться на другій сходинці (шістдесят сім). Суперники провели в столиці тринадцять зустрічей у Ла Лізі з 2011 року. Каталонці в межах цього періоду перемагали частіше. За останні двадцять років к