Вест Гем — Баєр
0+

Початок матчу: 18.04.24 22:00.

У чвертьфіналі Ліги Європи на стадіоні Лондон зіграють матч-відповідь Вест Гем — Байєр. Господарі набрали п’ятнадцять очок у квартеті А. Молоти грали з командою Бачка-Топола (1–0, 3–1), Фрайбургом (2–1, 2–0) й Олімпіакосом (1–0, 1–2). Завдяки першій сходинці в групі, Вест Гем одразу вийшов до 1/8 фіналу, де розібрався з Фрайбургом (0–1, 5–0). Кудус забив п’ять м’ячів, на рахунку Боуена п’ять результативних дій. Гості очолили квартет Н без поразок (вісімнадцять балів). Фармацевти грали проти Хеккена (4–0, 2–0), Молде (2–1, 5–1) і Карабаху (1–0, 5–1). На минулому етапі команда з Леверкузена двічі уникла поразок у поєдинках із Карабахом, поступаючись 0–2 (2–2, 3–2). Вірц завдав три точні удари і зробив чотири асисти, Грімальдо, Боніфейс і Шик брали участь у п’яти гольових атаках. Дивитися матч-відповідь Вест Гем — Байєр 18.04.2024 онлайн на Megogo.

Господарі лише вдруге у своїй історії виступають у чвертьфіналі ЛЄ. Уперше це досягнення стало можливим нещодавно. Два роки тому залізні вибили в поточному раунді Ліон (1–1, 3–0). Також Вест Гем Юнайтед у чотирьох сезонах грав в 1/4 фіналі Кубка володарів кубків і тільки в одному випадку припинив боротьбу за трофей. Нагадаємо, що в попередньому євросезоні молоти успішно зіграли у чвертьфіналі Ліги конференцій.

Байєр шість разів пробивався в цю стадію. Поки що рахунок рівний — три поразки і стільки ж проходів до наступного етапу. У Кубку УЄФА 1987/88 і 1994/95 леви перемогли Барселону (1–0, 0–0) і Нант (5–1, 0–0). У сезонах 2006/07 і 2019/20 фармацевти зазнали поразки від Осасуни (0–3, 0–1) і міланського Інтера, 1–2. Минулого року підопічні Хабі Алонсо залишили позаду Юніон Сент-Жилуаз (1–1, 4–1).

Як подивитися трансляцію матчу на сервісі Megogo. Онлайн-трансляція матчу Ліги Європи Вест Гем — Байєр від 18.04.2024 доступна за передплатою Спорт, Максимальна або Максимальна + благодійність. Можна вибрати одну з представлених передплат. Після оформлення користувачі матимуть доступ не тільки до відеотрансляції матчів, а й до великої бібліотеки фільмів, серіалів і мультфільмів, понад 300 телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема, і спортивних, а також сотень аудіокниг і подкастів.

Початок матчу: 18.04.24 22:00. У чвертьфіналі Ліги Європи на стадіоні Лондон зіграють матч-відповідь Вест Гем — Байєр. Господарі набрали п’ятнадцять очок у квартеті А. Молоти грали з командою Бачка-Топола (1–0, 3–1), Фрайбургом (2–1, 2–0) й Олімпіакосом (1–0, 1–2). Завдяки першій сходинці в групі, Вест Гем одразу вийшов до 1/8 фіналу, де розібрався з Фрайбургом (0–1, 5–0). Кудус забив п’ять м’я