ПАОК — Брюгге
0+

Початок матчу: 18.04.24 22:00.

У чвертьфіналі Ліги конференцій на стадіоні Тумба відбудеться матч-відповідь ПАОК — Брюгге. Суперники виступали разом у груповому етапі ЛЄ 2010/11. У Греції господарі втратили перемогу на вісімдесят восьмій хвилині, 1–1. Двоголові орли Півночі стартували в другому раунді кваліфікації. Чорно-білі по черзі пройшли єрусалимський Бейтар (0–0, 4–1), Хайдук (3–0, 0–0) і Хартс (2–1, 4–0). У квартеті G команда із Салоніків набрала шістнадцять очок за підсумками зустрічей із ГІКом (3–2, 4–2), Айнтрахтом (2–1, 2–1) й Абердином (2–2, 3–2). В 1/8 вони здобули перемогу над Динамо Загреб (0–2, 5–1). Куліеракіс забив три м’ячі і віддав два паси. Гості у відборі перемогли Орхус (3–0, 0–1), КА Акурейрі (5–1, 5–1) й Осасуну (2–1, 2–2). У групі D клуб заробив шістнадцять балів і зіграв із Бешикташем (1–1, 5–0), Буде-Глімтом (1–0, 3–1) і Лугано (2–0, 3–1). В 1/8 вони перемогли команду Молде (1–2, 3–0).

Платформа Megogo буде транслювати матч-відповідь ПАОК — Брюгге 18.04.2024 онлайн. ПАОК два роки тому також виступав на цьому етапі ЛК, але поступилися Марселю (1–2, 0–1). Минулого сезону команда із Центральної Македонії програла Левскі в другому раунді кваліфікації (0–2, 1–1). Загалом двоголові орли Півночі провели на Тумбі шістнадцять зустрічей у рамках турнірів і зазнали лише двох поразок.

Брюгге вісім разів виступав у чвертьфіналах змагань УЄФА. У Кубку володарів кубків УЄФА 1970/71 і 1994/95 чорно-сині поступилися Челсі (2–0, 0–4 і 1–0, 0–2), а в сезоні 1991/92 пройшли Атлетіко (2–3, 2–1). У Кубку УЄФА 1975/76 і 1987/88 команда із Західної Фландрії здолала Мілан (2–0, 1–2) і Панатінаїкос (2–2, 1–0). У Кубку європейських чемпіонів 1976/77 клуб з однойменного міста програв Гладбаху (2–2, 0–1), а через рік залишив позаду іспанських матрацників (2–0, 2–3). У ЛЄ 2014/15 бельгійців зупинив Дніпро (0–0, 0–1).

Як подивитися трансляцію матчу на сервісі Megogo. Трансляція гри Ліги конференцій ПАОК — Брюгге від 18.04.2024 доступна за передплатами Спорт, Максимальна та Максимальна + благодійність. Можна вибрати для себе одну вигідну передплату. Після оформлення ви матимете доступ не тільки до відеотрансляції матчів, а й до різноманітної бібліотеки фільмів, серіалів і мультфільмів, понад 300 телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема, і спортивних, а також сотень аудіокниг і подкастів.

Початок матчу: 18.04.24 22:00. У чвертьфіналі Ліги конференцій на стадіоні Тумба відбудеться матч-відповідь ПАОК — Брюгге. Суперники виступали разом у груповому етапі ЛЄ 2010/11. У Греції господарі втратили перемогу на вісімдесят восьмій хвилині, 1–1. Двоголові орли Півночі стартували в другому раунді кваліфікації. Чорно-білі по черзі пройшли єрусалимський Бейтар (0–0, 4–1), Хайдук (3–0, 0–0)