Боруссія Дортмунд — ПСЖ
0+

Початок студії: 01.05.24 20:50.

Початок матчу: 01.05.24 22:00.

У півфіналі Ліги чемпіонів на Зігналь-Ідуна-Парк зіграють перший матч Боруссія Дортмунд — ПСЖ. Команди разом виступали на груповому етапі. Тоді футболісти розписали нічию в Німеччині, обмінявшись голами на початку другого тайму, 1-1. Парижани завдали вісімнадцять ударів, але відзначилися лише раз. Також суперники перетиналися в 1/8 турніру 2019/20 і дубль Голанда приніс перемогу джмелям, 2-1. Крім того, колективи грали у квартеті J Ліги Європи 2010/11. На Вестфаленштадіон французький клуб уникнув поразки на вісімдесят сьомій хвилині, 1-1.

Дивитися перший матч Боруссія Дортмунд - ПСЖ 01.05.2024 онлайн. Німці фінішували на першій сходинці групи F (одинадцять пунктів). Чорно-жовті зустрічалися з майбутніми опонентами (1-1, 0-2), Ньюкаслом (2-0, 1-0) і Міланом (3-1, 0-0). На старті плей-оф віцечемпіон Бундесліги залишив позаду ПСВ (2-0, 1-1), а у чвертьфіналі - Атлетіко Мадрид (1-2, 4-2). Забітцер забив м'яч і віддав п'ять асистів, в активі Фюллькруга чотири результативні дії. Джмелі всього чотири рази виступали на цьому етапі. У сезоні 1963/64 і 1997/98 Боруссія вилетіла від «Інтера» (2-2, 0-2) і «Реал Мадрида» (0-0, 0-2). У кампаніях 1996/97 і 2012/13 Дортмунд вибив МЮ (1-0, 1-0) і Реал (4-1, 0-2).

ПСЖ у квартеті F заробив вісім очок. Підопічні Луїса Енріке грали проти Мілана (3-0, 1-2), Ньюкасла (1-4, 1-1) і майбутнього суперника (2-0, 1-1). У плей-офф парижани залишили позаду «Сосьєдад» (2-0, 2-1) і Барселону (2-3, 4-1). Мбаппе забив вісім м'ячів і очолює список бомбардирів. Столичний клуб лише вчетверте в історії бере участь у півфіналі. У кампаніях 1994/95 і 2020/21 червоно-сині вилетіли від Мілана (0-1, 0-2) і Ман Сіті (1-2, 0-2). У ЛЧ 2019/20 команда розгромила Лейпциг, 3-0.

Як подивитися пряму трансляцію матчу на Megogo. Трансляція протистояння Ліги чемпіонів Боруссія Дортмунд — ПСЖ від 01.05.2024 доступна за наявності передплати Спорт, Максимальна або Максимальна + благодійність. Можна вибрати один тариф. Оформлюючи передплату, аудиторія отримує доступ як до відеотрансляції матчів, так і до великої бібліотеки фільмів, серіалів і мультфільмів, 300+ телеканалів з можливістю паузи та запису, зокрема і спортивних, а також сотень аудіокниг і подкастів.

Трансляція також доступна жестовою мовою.

Початок студії: 01.05.24 20:50. Початок матчу: 01.05.24 22:00. У півфіналі Ліги чемпіонів на Зігналь-Ідуна-Парк зіграють перший матч Боруссія Дортмунд — ПСЖ. Команди разом виступали на груповому етапі. Тоді футболісти розписали нічию в Німеччині, обмінявшись голами на початку другого тайму, 1-1. Парижани завдали вісімнадцять ударів, але відзначилися лише раз. Також суперники перетиналися в 1/