Гранада — Реал Мадрид
0+

Початок матчу: 11.05.24 19:30.

У рамках тридцять п'ятого туру Прімери футбольні клуби Гранади та Реала Мадрид зійдуться в поєдинку на стадіоні Нуево Лос Карменес у Гранаді, Іспанія. Цей матч віщує бути напруженим, особливо з огляду на попередні зіткнення між цими двома командами. У їхній останній зустрічі Бланкос здобули перемогу з рахунком 0-2. Обидва конкуренти націлені на поліпшення своїх позицій у турнірній таблиці та прагнуть перемоги.

Футбольні шанувальники зможуть спостерігати за цим протистоянням на платформі Megogo, де буде доступна онлайн-трансляція матчу Гранади проти Реала Мадрид.

За підсумками тридцяти двох етапів проведених матчів Реал Мадрид посідає перше місце в турнірній таблиці Чемпіонату Іспанії з вісімдесят одним набраним очком. Високе місце, яке посідає клуб у турнірній таблиці, зумовлене гарним балансом нічиїх-поразок. Склад має позитивну різницю забитих та пропущених м'ячів, сорок вісім, водночас вражає ворота суперника найчастіше в другій третині другого тайму, що становить двадцять сім відсотків від усіх забитих голів. Водночас пропускає колектив найчастіше в першій третині першого тайму, що становить п'ятдесят відсотків від усіх пропущених голів, і саме на цьому відрізку гравцям варто підтягнути концентрацію.

За підсумками тридцяти двох проведених раундів Гранада розташовується на дев'ятнадцятому рядку в турнірній таблиці Чемпіонату Іспанії з вісімнадцятьма набраними очками. Низьке становище в турнірній таблиці, яке посідає грана, пояснюється не найвигіднішим співвідношенням перемог, нічиїх та поразок. Спортсмени мають негативну різницю між забитими та пропущеними м'ячами, -28. Пропуски в захисті найчастіше відбуваються в другій третині першого тайму, що становить тридцять три відсотки від усіх голів, пропущених командою, і саме в цей період гравцям варто приділити захисту особливу увагу. Водночас склад сам забиває голи найчастіше в другій третині першого тайму, що становить двадцять п'ять відсотків від усіх забитих м'ячів. Проте, для покращення ситуації тренерському штабу необхідно збільшити атакувальний тиск на інші ігрові інтервали. Як подивитися прямі футбольні трансляції на Megogo. Онлайн-трансляція матчу тридцять п'ятого туру Приклади Гранада — Реал Мадрид буде доступна за підпискою Спорт, Максимальна, Максимальна + благодійність. Підписавшись, глядачі отримають доступ до цієї захопливої події, а також до великої бібліотеки розважального контенту, включно з фільмами, серіалами, мультфільмами, аудіокнигами, подкастами та більш ніж 300 телеканалами з можливістю паузи та запису.

Початок матчу: 11.05.24 19:30. У рамках тридцять п'ятого туру Прімери футбольні клуби Гранади та Реала Мадрид зійдуться в поєдинку на стадіоні Нуево Лос Карменес у Гранаді, Іспанія. Цей матч віщує бути напруженим, особливо з огляду на попередні зіткнення між цими двома командами. У їхній останній зустрічі Бланкос здобули перемогу з рахунком 0-2. Обидва конкуренти націлені на поліпшення своїх по