Гордість та упередження
недоступний
Pride and Prejudice
IMDb 7.4,
MGG 6.9
12+

Гордість та упередження

До обраного
Додано
Для того, щоб залишити відгук, вам потрібно увійти або зареєструватися
Sky Dog
Dziwnie jest patrzeć na filmowaną adaptację sprzed tak dawna. Ale Duma i Uprzedzenie z lat czterdziestych wygląda pod wieloma względami lepiej niż współczesne filmy. Mają więcej arystokratyzmu i wyrafinowania i bardziej podążają za książką.
(Enot)
Twarz panny Bennett jest zbyt słodka) Zawsze wyobrażałam sobie, że jest bardziej surowa.
Тина-Пина
Ulubiona historia w ulubionym wcieleniu.
Big BOB
Cała historia miłosna tych dwojga w zasadzie polega na tym, że się mylą. Elżbieta wciąż próbuje dostrzec w nim coś złego. Zawalił się natomiast w momencie wieczoru tanecznego, kiedy powiedział, że nie ma dziewczyn z jego klasy, które mogłyby z nimi zatańczyć. A jej szalona mama i reszta tej rodziny są tylko po to, by wszystko zepsuć. Chociaż są pewni, że oczywiście jest to najnormalniejsze zachowanie, aby w ten sposób szukać małżonków dla swoich córek.
Neo$
Sytuacja z Lydią jest paskudna. Jeśli przypomnimy sobie wszystkie okoliczności tamtych czasów, jasne jest, że jakiś mężczyzna po prostu wyciągnął piętnastoletnią dziewczynę do zabawy, w wyniku czego wróci do domu zhańbiona i nie będzie miała nic więcej. Tutaj Darcy jest po prostu człowiekiem, ponieważ zrobił wszystko, co możliwe, aby było inaczej.