Кайзерслаутерн — Баєр
0+

Початок матчу: 25.05.24 21:00.

У фіналі Кубка Німеччини на Олімпійському стадіоні в Берліні пройде матч Кайзерслаутерн — Байєр. Суперники тричі перетиналися в турнірі з початку 2000-х. В 1/16 фіналі сезону 2009/10 червоні дияволи виграли вдома, 2–1. У чвертьфіналі кампанії 2013/14 команда перемогла вже на виїзді, 1–0, овертайм. На етапі 1/8 наступного змагання Леверкузен на своєму полі взяв реванш, 2–0, доданий час. Номінальні господарі на попередніх етапах вибили РВ Кобленц із п’ятого дивізіону, 5–0, Кельн, 3–2, Нюрнберг із Другої Бундесліги, 2–0, Герту в Берліні, 3–1, і Саарбрюкен, що представляє Третю лігу, 2–0. Фармацевти по черзі розібралися з Тевтонією Оттензен із Регіональної першості, 8–0, Зандхаузеном із третього дивізіону, 5–2, Падерборном із Другої Бундесліги, 3–1, Штутгартом, 3–2, і Фортуною, яка виступає в другій лізі, 4–0.

Платформа Megogo буде траснлювати матч Кайзерслаутерн — Байєр 25.05.2024 онлайн. Ріттер у складі червоних дияволів оформив п’ять результативних дій у поточному розіграші, Тачі — у чотирьох. Колектив сім разів грав у фіналі. У сезонах 1989/90 і 1995/96 клуб із Рейнланд-Пфальца переміг Вердер, 3–2, і Карлсруе, 1–0. У сезонах 1960/61 і 1971/72 команда поступилася Бремену, 0–2, і Шальке, 0–5. У турнірах 1975/76, 1980/81 і 2002/03 чинний представник Другої Бундесліги зазнав поразок від Гамбурга, 0–2, Айнтрахта (Франкфурт), 1–3, і Баварії, 1–3.

У складі Байєра Адлі набрав вісім балів за системою гол+пас (5+3) й очолює список бомбардирів, у Вірца три точні удари й чотири асисти. В активі Леверкузена всього чотири фінали і єдиний трофей у Кубку 1992/93, коли леви здолали резервну команду Герти, 1–0. У вирішальному матчі DFB-Pokal 2001/02 чорно-червоні поступилися Шальке, 2–4, а в змаганнях 2008/09 і 2019/20 — Вердеру, 0–1, і Баварії, 2–4.

Як подивитися пряму трансляцію гри на Megogo. Онлайн-трансляція матчу Кубка Німеччини Кайзерслаутерн — Байєр від 25.05.2024 доступна з підпискою Спорт, Максимальна або Максимальна + благодійність. Можна вибрати один із представлених тарифів. Після оформлення передплати користувач отримує доступ і до відеотрансляції матчів, і до широкої бібліотеки фільмів, серіалів і мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема, і спортивних, а також сотень аудіокниг і подкастів.

Початок матчу: 25.05.24 21:00. У фіналі Кубка Німеччини на Олімпійському стадіоні в Берліні пройде матч Кайзерслаутерн — Байєр. Суперники тричі перетиналися в турнірі з початку 2000-х. В 1/16 фіналі сезону 2009/10 червоні дияволи виграли вдома, 2–1. У чвертьфіналі кампанії 2013/14 команда перемогла вже на виїзді, 1–0, овертайм. На етапі 1/8 наступного змагання Леверкузен на своєму полі взяв ре