Жирона — Гранада
0+

Початок матчу: 24.05.24 22:00.

У рамках тридцять восьмого туру Прімери регулярного сезону футбольні клуби Жирона та Гранада проведуть матч на стадіоні Монтіліві в Жироні, Іспанія. Цей поєдинок обіцяє бути насиченим подіями, з огляду на попередні зіткнення між цими командами. У їхній останній зустрічі результат був 4-2 на користь жиронців. Обидві команди націлені на покращення своїх позицій у турнірній таблиці та прагнуть перемоги.

Футбольні ентузіасти можуть насолодитися цією битвою, спостерігаючи за протистоянням Жирона — Гранада на платформі Megogo, де буде доступна онлайн-трансляція матчу.

Гранада посідає дев'ятнадцяте місце в турнірній таблиці Чемпіонату Іспанії після тридцяти шести матчів із двадцятьма одним набраним балом. Їхне неблагополучне становище зумовлено незадовільним балансом перемог, нічиїх та поразок. В El Grana негативна різниця забитих і пропущених м'ячів -33, до того ж більшість голів вони пропускають у завершальному періоді другого тайму, що становить двадцять сім відсотків від усіх пропущених голів, що вимагає підвищеної концентрації. Водночас більшість їхніх забитих голів припадає на другу частину другого тайму, що становить тридцять три відсотки від усіх забитих голів. Однак цього недостатньо для забезпечення позитивного балансу, тому тренерському штабу необхідно посилити атакувальний тиск протягом усього матчу.

Жирона досягла третього місця в турнірній таблиці Чемпіонату Іспанії, маючи сімдесят п'ять набраних балів після тридцяти шести турів. Їхнє високе становище зумовлено вдалим поєднанням перемог, нічиїх та поразок. У клубу позитивна різниця забитих та пропущених м'ячів у тридцять, але вони найчастіше пропускають голи в першій частині другого тайму, що становить двадцять дев'ять відсотків від усіх забитих голів. Водночас здебільшого їхні пропущені голи припадають на першу частину першого тайму, що становить двадцять сім відсотків від усіх пропущених голів, отож це потребує підвищеної концентрації.

Як переглянути прямі футбольні трансляції на Megogo. Онлайн-трансляція матчу чергового раунду Прімери Жирона — Гранада буде доступна за підпискою Спорт, Максимальна, Максимальна + благодійність. Передплатники отримають доступ не лише до цього захопливого матчу, але й до великої бібліотеки розважального контенту, включно з фільмами, серіалами, мультфільмами, аудіокнигами, подкастами, а також 300+ телеканалами з можливістю паузи та запису.

Початок матчу: 24.05.24 22:00. У рамках тридцять восьмого туру Прімери регулярного сезону футбольні клуби Жирона та Гранада проведуть матч на стадіоні Монтіліві в Жироні, Іспанія. Цей поєдинок обіцяє бути насиченим подіями, з огляду на попередні зіткнення між цими командами. У їхній останній зустрічі результат був 4-2 на користь жиронців. Обидві команди націлені на покращення своїх позицій у ту