Мілан — Салернітана
0+

Початок матчу: 25.05.24 21:45.

У тридцять восьмому турі Чемпіонату Італії на стадіоні Сан-Сіро пройде матч Мілан — Салернітана. Господарі посідають друге місце (сімдесят чотири очки), а гості замикають таблицю (шістнадцять пунктів). Команди тричі перетиналися в Ломбардії за останні чверть століття. Червоно-чорні здобули дві перемоги, а минулого сезону суперники розписали нічию, 1-1. У першому колі фаворит уникнув поразки на виїзді та зрівняв рахунок на дев'яностій хвилині, 2-2. У складі аутсайдера Кандрева оформив гол+пас. У цьому поєдинку футболісти сумарно здійснили сорок ударів.

Дивитися матч Мілан — Салернітана 26.05.2024 онлайн на Megogo.

Міланці в попередніх восьми домашніх турах здобули всього чотири вікторії. У цьому відрізку россонері не змогли здолати Болонью, 2-2, та Аталанту, 1-1, а також поступилися в дербі Інтеру, 1-2. Жиру набрав двадцять два бали за системою гол+пас (14+8), Пулишич – дев'ятнадцять (12+7), Леау – сімнадцять (8+9). В італійських ЗМІ повідомляють про цікавість дияволів до Пінамонті, який представляє Сассуоло. За даними Fichajes, клуб уважно стежить за ситуацією навколо Де Дзербі, який уже залишив Брайтон.

Салернітана обороняється найгірше (сімдесят вісім пропущених м'ячів). 2024 року морські коники заробили три очки в дев'яти виїздах. У цьому відрізку гранатові зберігали ворота на замку лише в поєдинку з Торіно, 0-0. Минулого гостьового матчу темно-червоні розписали нічию з Ювентусом, 1-1. Кандрєва оформив дванадцять результативних дій (6+6), Чауна – сім (4+3). За інформацією Скіри, Манолас та Жером Боатенг влітку покинуть колектив. Обидва футболісти приєдналися до аутсайдера взимку.

Як дивитися онлайн-трансляцію матчу на платформі Megogo. Трансляція битви Серії А Мілан — Салернітана від 26.05.2024 доступна з підпискою Спорт, Максимальна або Максимальна + благодійність. Можна вибрати будь-який комфортний тариф. Оформивши підписку, аудиторія отримує доступ не лише до відеотрансляції матчів, а й до великої бібліотеки фільмів, серіалів та мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема спортивних, а також сотень аудіокниг та подкастів.

Початок матчу: 25.05.24 21:45. У тридцять восьмому турі Чемпіонату Італії на стадіоні Сан-Сіро пройде матч Мілан — Салернітана. Господарі посідають друге місце (сімдесят чотири очки), а гості замикають таблицю (шістнадцять пунктів). Команди тричі перетиналися в Ломбардії за останні чверть століття. Червоно-чорні здобули дві перемоги, а минулого сезону суперники розписали нічию, 1-1. У першому к