Чехія — Туреччина
0+

Початок студії: 26.06.24 21:20.

Початок матчу: 26.06.24 22:00.

У третьому турі групового етапу Євро 2024 на Фолькспаркштадіон у Гамбурзі відбудеться матч Чехія — Туреччина у квартеті F. За тридцять років суперники перетиналися одинадцять разів і провели сім спарингів (чотири перемоги локомотива). Команди виступали на аналогічній стадії в рамках ЧЄ-2008. Тоді місячні зірки поступалися 0-2 до сімдесят п'ятої хвилини, але потім перевернули хід подій, 3-2. Через вісім років колективи знову зустрілися в цьому раунді, і збірна із Західної Азії повторила успіх, 2-0. У кваліфікації Чемпіонату Європи 2016 опоненти обмінялися виїзними перемогами (2-0, 1-2). Підопічні Монтелли почали літо з товариського поєдинку проти Італії в Болоньї, 0-0.

Платформа Megogo показуватиме матч Чехія — Туреччина 26.06.2024 онлайн.

Народна команда дебютувала на континентальній першості 1996 року й одразу дійшла до фіналу, поступившись Німеччині в овертаймі, 1-2. Колектив із Центральної Європи був учасником усіх наступних турнірів. У трьох випадках локомотив не вийшов із групи, двічі зупинявся у чвертьфіналі, а двадцять років тому в півфіналі програв Греції, 0-1, ОТ. У період існування Чехословаччини національна збірна виборола трофей 1976 року, а в ЧЄ 1960 і 1980 взяла бронзу.

Туреччина також уперше виступила на Євро-1996, адже раніше ніяк не могла подолати відбірковий цикл. Тричі місячні зірки завершували свій міжнародний вояж у груповому раунді (1996, 2016, 2020). На континентальній першості 2000 року команда вийшла до 1/4, де зазнала поразки португальцям, 0-2. Найвищого результату вдалося домогтися у 2008. У квартеті А колектив оформив дві вольові перемоги, у чвертьфіналі вибив Хорватію, хоча пропустив першим на сто дев'ятнадцятій хвилині (1-1, 3-1 по пенальті). У півфіналі збірна поступилася Німеччині — орли забили вирішальний м'яч наприкінці другого тайму, 2-3.

Як подивитися онлайн-трансляцію матчу на Megogo.

Трансляція гри Євро-2024 Чехія — Туреччина від 26.06.2024 доступна з підписками Спорт, Максимальна та Максимальна + благодійність. Можна обрати будь-який із тарифів. Оформивши підписку, аудиторія отримує доступ як до відеотрансляції матчів, так і до великої бібліотеки фільмів, серіалів і мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема й спортивних, а також сотень аудіокниг і подкастів.

Початок студії: 26.06.24 21:20. Початок матчу: 26.06.24 22:00. У третьому турі групового етапу Євро 2024 на Фолькспаркштадіон у Гамбурзі відбудеться матч Чехія — Туреччина у квартеті F. За тридцять років суперники перетиналися одинадцять разів і провели сім спарингів (чотири перемоги локомотива). Команди виступали на аналогічній стадії в рамках