Ямайка — Венесуела
0+

Початок матчу: 01.07.24 03:00.

У третьому турі групового раунду Копа Америки на Q2 Stadium в Остіні зіграють матч Ямайка — Венесуела у квартеті В. Суперники перетиналися на змаганнях єдиний раз вісім років тому. Тоді червоне вино швидко відкрило рахунок у Чикаго, а реггі-хлопці залишилися в меншості вже в середині першого тайму. Також команди провели чотири поєдинки з початку 2000-х, обмінявшись двома перемогами (2–1, 2–1 і 0–2, 0–2). На початку червня колектив острівної держави виступав у кваліфікації ЧС-2026, здобувши дві вікторії. Збірна Боліваріанської Республіки збиралася ще наприкінці березня, розписавши в Г’юстоні нічию з Гватемалою в спарингу, 0–0.

Дивитися матч Ямайка — Венесуела 01.07.2024 онлайн на Megogo. Зелено-жовто-чорні лише двічі виступали на континентальній першості. В обох випадках реггі-хлопці здобували нуль очок за підсумками групового етапу й зовсім не відзначалися. У 2015 році команда поступилася всіма трьома зустрічами з результатом 0–1, зокрема, Аргентині. Вісім років тому колектив острівної держави зазнав поразки із загальним рахунком 0–6. До слова, згаданий турнір також проводили на території США. Збірна пробилася на Копа Америка завдяки виходу в півфінал Дивізіону А Ліги націй КОНКАКАФ. Венесуела сімнадцять років тому вперше пробилася до плей-оф, хоча дебютувала ще 1967 року. Тоді червоне вино виграло квартет А. На наступних змаганнях La Vinotinto знову виступили на даному етапі без поразок, а також втримали Бразилію, 0–0, і влаштували видовище з Парагваєм, 3–3. У 2016 команда Боліваріанської Республіки здолала Уругвай, 1–0, а з Мексикою втратила перемогу на вісімдесятій хвилині, 1–1. У 2019 команда набрала п’ять очок для другого місця і знову вистояла перед Бразилією, 0–0.

Як дивитися трансляцію битви на сервісі Megogo.

Трансляція гри Кубка Америки Уругвай — Болівія від 01.07.2024 доступна за передплатами Спорт, Максимальна та Максимальна + благодійність. Можна обрати один із тарифів. Після оформлення передплати користувачі матимуть доступ, як до відеотрансляції матчів, так і до великої бібліотеки фільмів, серіалів і мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема, і спортивних, а також сотень аудіокниг та подкастів.

Початок матчу: 01.07.24 03:00. У третьому турі групового раунду Копа Америки на Q2 Stadium в Остіні зіграють матч Ямайка — Венесуела у квартеті В. Суперники перетиналися на змаганнях єдиний раз вісім років тому. Тоді червоне вино швидко відкрило рахунок у Чикаго, а реггі-хлопці залишилися в меншості вже в середині першого тайму. Також команди провели чотири поєдинки з початку 2000-х, обмінявшись