Болівія — Панама
0+

Початок матчу: 02.07.24 04:00.

У третьому турі групового етапу Кубка Америки на Inter&Co Stadium в Орландо відбудеться матч Болівія — Панама в рамках групи С. Вісім років тому суперники єдиний раз перетиналися на цих змаганнях. Цікаво, що тоді вони зустрічалися в цьому ж місті. Канальщики виграли 2–1 завдяки дублю Бласа Переса, який забив вирішальний м’яч на вісімдесят сьомій хвилині. Також опоненти провели чотири поєдинки з початку 2000-х. У 2008 році зелені виграли 1–0, а от у 2011 (двічі) та минулого літа червона протока святкувала перемогу (2–0, 3–1, 2–1). Десять місяців тому Леніс забив два м’ячі та приніс перемогу колективу із Центральної Америки. Зараз Каїсер захищає кольори олімпійської збірної. La Verde в червні поступилися в поєдинках Мексиці в Чикаго, 0–1, Еквадору в Честері, 1–3, і Колумбії в Іст-Гартфорді, 0–3. Платформа Megogo транслюватиме матч Болівія — Панама 02.07.2024 онлайн.

Команда Багатонаціональної Держави лише тричі пробивалася до плей-оф. Уперше це сталося 1995 року, коли зеленим вистачило чотирьох очок для продовження боротьби за трофей. У наступному розіграші колектив переміг усіх у квартеті В, не пропустивши жодного м’яча. У 2015 збірна вистояла перед Мексикою, 0–0, потім ледь не втратила очки в поєдинку проти Еквадору, хоча вела 3–0 до сорок другої хвилини, 3–2, а в останньому турі була розгромлена Чилі, 0–5. Проте футболісти вийшли до чвертьфіналу.

Панама вдруге в історії виступає на Копа Америка. Вісім років тому, коли суперники потрапили в одну групу, після вікторії канальщиків в очному матчі вони більше не набирали очки. У другому турі червона протока зазнала великої поразки від аргентинців, 0–5, а на прощання видала результативну зустріч із Чилі, 2–4. Команда пропустила на згаданому змаганні десять м’ячів, і лише Гаїті захищалося ще гірше (дванадцять).

Як подивитися онлайн-трансляцію матчу на сервісі Megogo.

Трансляція протистояння Кубка Америки Болівія — Панама від 02.07.2024 доступна за наявності передплат Спорт, Максимальна та Максимальна + благодійність. Можна вибрати будь-який із тарифів. Після оформлення передплати ви матимете доступ не тільки до відеотрансляції матчів, а й до великої бібліотеки фільмів, серіалів і мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема, і спортивних, а також сотень аудіокниг та подкастів.

Початок матчу: 02.07.24 04:00. У третьому турі групового етапу Кубка Америки на Inter&Co Stadium в Орландо відбудеться матч Болівія — Панама в рамках групи С. Вісім років тому суперники єдиний раз перетиналися на цих змаганнях. Цікаво, що тоді вони зустрічалися в цьому ж місті. Канальщики виграли 2–1 завдяки дублю Бласа Переса, який забив вирішальний м’яч на вісімдесят сьомій хвилині. Також опон