Швейцарія — Італія
0+

Початок студії: 29.06.24 18:20.

Початок матчу: 29.06.24 19:00.

У 1/8 фіналу Чемпіонату Європи на берлінському Олімпіаштадіон пройде матч Швейцарія — Італія. Суперники перетиналися на попередній континентальній першості. Тоді скуадра адзурра розгромила хрестоносців 3:0 на груповому етапі. У п’яти із шести попередніх очних зустрічах команди не визначали найсильнішого. За останні сімдесят років збірна Конфедерації перемагала лише у відборі ЧС-1994, 1–0. Підопічні Якіна заробили п’ять очок у квартеті А та посіли друге місце. Колектив грав з Угорщиною, 3–1, Шотландією, 1–1, та Німеччиною, 1–1. Чинний володар трофею фінішував другим у групі В, набравши чотири бали. Команда Спаллетті здолала Албанію, 2–1, поступилася іспанцям, 0–1, а також вирвала нічию з Хорватією на останніх хвилинах, 1–1.

Дивитися матч Швейцарія — Італія 29.06.2024 онлайн на платформі Megogo.

Россокрочати втретє в історії пробилися до плей-оф. У 2016 році жереб звів наті з Польщею. Ближче до кінця другого тайму збірна Конфедерації уникла поразки та зрівняла рахунок, 1–1. Справа дійшла до серії пенальті, у якій суперник виявився вдалим, 4–5. Минулого Євро червоні хрестоносці сенсаційно вибили Францію на даному етапі, поступаючись 1–3 до вісімдесятої хвилини (3–3, 5–4 по пенальті).

Італія успішно виступала на майбутній стадії у двох попередніх змаганнях. Вісім років тому скуадра адзурра засмутила Іспанію, 2–0, помстившись за фінал 2012 року. На ЧЄ-2020 (2021) національна команда насилу вибила Австрію в овертаймі та відкрила рахунок лише на дев’яносто п’ятій хвилині, 2–1. Колектив уже вдев’яте у своїй історії пробився до плей-оф континентальної першості. Уперше подібне сталося 1968 року.

Як дивитись трансляцію гри на сервісі Megogo.

Трансляція матчу Чемпіонату Європи Швейцарія — Італія від 29.06.2024 доступна з передплатами Спорт, Максимальна та Максимальна + благодійність. Можна вибрати будь-який комфортний тариф. Оформивши передплату, глядачі отримують доступ не лише до відеотрансляції матчів, а й до великої бібліотеки фільмів, серіалів та мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема спортивних, а також сотень аудіокниг та подкастів.

Початок студії: 29.06.24 18:20. Початок матчу: 29.06.24 19:00. У 1/8 фіналу Чемпіонату Європи на берлінському Олімпіаштадіон пройде матч Швейцарія — Італія. Суперники перетиналися на попередній континентальній першості. Тоді скуадра адзурра розгромила хрестоносців 3:0 на груповому етапі. У п’яти із шести попередніх очних зустрічах команди не визначали найсильнішого. За останні сімдесят років з