0+

Початок студії: 09.07.24 20:45.

Початок матчу: 09.07.24 22:00.

Трансляція також доступна жестовою мовою.

У півфіналі фіналу Євро 2024 на Альянц Арені (Мюнхен) відбудеться матч Іспанія — Франція. Суперники перетиналися на турнірі чотири рази. У вирішальній зустрічі форуму 1984 року Ле Бльо перемогли в Парижі, 2–0. У квартеті В континентальної першості 1996 року команди розписали нічию в Лідсі, 1–1. У чвертьфіналі Євро-2000 сині виграли в Брюгге, 2–1, а Рауль не реалізував пенальті на вісімдесят дев’ятій хвилині. В 1/4 змагання 2012 фурія роха перемогла в Донецьку, 2–0. Підопічні де ла Фуенте в групі В засмутили Хорватію, 3–0, Італію, 1–0, та Албанію, 1–0, а в плей-офф вибили Грузію, 4–1, і Німеччину в овертаймі, 2–1. Ольмо і Фабіан Руїс оформили по чотири результативні дії. Триколірні в групі D зустрічалися з Австрією, 1–0, Нідерландами, 0–0, і Швейцарією, 1–1. Далі збірна пройшла Бельгію, 1–0, і Португалію (0–0, 5–3 по пенальті). Платформа Megogo показуватиме матч Євро-2024 Іспанія — Франція 09.07.2024 онлайн.

Червона фурія вже вшосте вийшла до півфіналу Чемпіонату Європи. Лише на минулому турнірі колектив не подолав цю стадію, поступившись Італії в Лондоні (1–1, 2–4 п.п.). На ЧЄ-1964 команда здолала Угорщину в Мадриді (2–1, ОТ), двадцять років потому — Данію в Ліоні (1–1, 5–4 по пенальті). На Євро-2012 збірна виявилася сильнішою за Португалію в Донецьку (0–0, 4–2).

Для Франції — це буде теж шостий півфінал. Лише на континентальних першостях 1960 і 1996 Ле Бльо припинили боротьбу за трофей на цьому етапі. У цих випадках далі пройшли Югославія, 4–5 і Чехія (0–0, 5–6). На змаганнях 1984 року сині вибили Португалію завдяки голу Платіні на сто дев’ятнадцятій хвилині (3–2, екстратайм). У 2000-му триколірні знову засмутили селесау в подібному стилі (2–1, ЕТ). На Євро-2016 підопічні Дешама перемогли Німеччину, 2–0.

.

Як дивитися пряму трансляцію гри на Megogo.

Трансляція матчу Чемпіонату Європи 2024 Іспанія — Франція від 09.07.2024 доступна за наявності передплат Спорт, Максимальна та Максимальна + благодійність. Можна обрати будь-який тариф. Після оформлення передплати користувачі мають доступ не лише до відеотрансляції матчів, а й до бібліотеки фільмів, серіалів і мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема, і спортивних, а також сотень аудіокнижок та подкастів.

Початок студії: 09.07.24 20:45. Початок матчу: 09.07.24 22:00. Трансляція також доступна жестовою мовою. У півфіналі фіналу Євро 2024 на Альянц Арені (Мюнхен) відбудеться матч Іспанія — Франція. Суперники перетиналися на турнірі чотири рази. У