0+

Початок студії: 10.07.24 20:50.

Початок матчу: 10.07.24 22:00.

Трансляція також доступна жестовою мовою.

В 1/2 фіналу Євро 2024 на Сигнал Ідуна Парк (Дортмунд) зіграють матч Нідерланди — Англія. Суперники двічі перетиналися на континентальній першості. У групі В ЧЄ-1988 помаранчеві виграли в Дюссельдорфі 3–1, а ван Бастен оформив хет-трик. Через вісім років три леви помстилися на аналогічній стадії, здобувши перемогу в Лондоні, 4–1, а Ширер і Шерінгем записали по дублю. У групі D поточного змагання підопічні Кумана зустрічалися з Польщею, 2–1, Францією, 0–0, та Австрією, 2–3. У плей-оф летючі голландці вибили Румунію, 3–0, і Туреччину, 2–1. Гакпо забив три м’ячі та віддав асист. Колектив Саутгейта у квартеті С грав проти Сербії, 1–0, Данії, 1–1, і Словенії, 0–0. Далі представники Великої Британії здолали Словаччину (2–1, овертайм) і Швейцарію (1–1, 5–3 по пенальті).

Дивитися матч Євро 2024 Нідерланди — Англія 10.07.2024 онлайн можна на Megogo.

Заводний апельсин п’ять разів виступав у півфіналі й тільки на Євро-1988 пробився до фіналу, здобувши вольову вікторію над ФРН, 2–1. У турнірі 1976 року команда Королівства поступилася Чехословаччині в Загребі, 1–3, в 1992 вилетіли від Данії в Гетеборзі (2–2, 4–5 по пенальті). На першості 2000 року помаранчеві не змогли пройти Італію в Амстердамі (0–0, 1–3), а двадцять років тому програли Португалії в Лісабоні, 1–2.

Раніше Англія лише тричі брала участь у прийдешній стадії. У ЧЄ-1968 три леви зазнали поразки від Югославії у Флоренції, пропустивши на вісімдесят шостій хвилині, 0–1. На Чемпіонаті 1996 року колектив пропустив далі Німеччину (1–1, 5–6 п.п.). На попередньому змаганні підопічні Саутгейта здолали Данію на Вемблі завдяки дублю Кейна (2–1, овертайм).

Як дивитися трансляцію гри на платформі Megogo.

Трансляція матчу Чемпіонату Європи 2024 з футболу Нідерланди — Англія від 10.07.2024 доступна за наявності передплати Спорт, Максимальна або Максимальна + благодійність. Можна обрати один тариф. Після оформлення передплати користувачі мають доступ до відеотрансляції матчів та бібліотеки фільмів, серіалів і мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема, і спортивних, а також сотень аудіокнижок та подкастів.

Початок студії: 10.07.24 20:50. Початок матчу: 10.07.24 22:00. Трансляція також доступна жестовою мовою. В 1/2 фіналу Євро 2024 на Сигнал Ідуна Парк (Дортмунд) зіграють матч Нідерланди — Англія. Суперники двічі перетиналися на континентальній