Карабах — Динамо Загреб
0+

Початок матчу: 28.08.24 19:45.

У фіналі кваліфікації Ліги чемпіонів на стадіоні імені Тофіка Бахрамова відбудеться матч у відповідь Карабах — Динамо Загреб. У першій зустрічі чемпіон Хорватії розгромив суперника з рахунком 3-0. Куленович вийшов у другому таймі та встиг оформити дубль. Команди провели видовищний поєдинок та здійснили тридцять вісім ударів. Азербайджанський колектив раніше подолав два етапи відбірного циклу. У чвертьфіналі скакуни без проблем розібралися з гібралтарським Лінкольном Ред Імпс (2-0, 5-0), а потім засмутили Лудогорець (1-2, 7-2, овертайм). Жуніньйо оформив сім результативних дій, Бензія – чотири. Сині тільки розпочали свій шлях до ЛЧ і на Максимирі зробили вагому заявку на вихід до групової стадії.

Платформа Megogo буде показувати матч у відповідь Карабах — Динамо Загреб 28.08.2024 онлайн.

Карабах дебютував у найпрестижнішому євротурнірі десять років тому. З того часу синьо-білі лише двічі виступали в плей-офф кваліфікації. У сезоні 2017/18 вершники вибили Копенгаген завдяки правилу виїзного голу (1-0, 1-2). Два роки тому клуб з Агдама також пробився до четвертого раунду кваліфікації, але не зміг пройти Вікторію Пльзень, поступившись на виїзді (0-0, 1-2).

Динамо за останні тринадцять років дев'ять разів грав у фіналі відбору ЛЧ. У цьому проміжку містяни залишали позаду Мальме (4-1, 0-2, 2011/12), Марибор (2-1, 1-0, 2012/13), Шкендербеу (4-1, 2-1, 2015/16) , Зальцбург (1-1, 2-1, овертайм, 2016/17), Русенборг (2-0, 1-1, 2019/20) та Буде-Глімт (0-1, 4-1, ОТ, 2022/23 ). Сині зазнали невдачі лише в кампаніях 2013/14 (Аустрія Відень, 3-2, 0-2), 2018/19 (Янг Бойз, 1-2, 1-1) та 2021/22 (Шериф, 0-0, 0- 3).

Як переглянути трансляцію гри на Megogo.

Пряма трансляція матчу кваліфікації Ліги чемпіонів Карабах — Динамо Загреб від 28.08.2024 доступна з підписками Спорт, Максимальна та Максимальна + благодійність. Можна вибрати будь-який комфортний тариф. Оформляючи підписку, ви отримуєте доступ і до відеотрансляції матчів, і до бібліотеки фільмів, серіалів та мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема спортивних, а також сотень аудіокниг та подкастів.

Початок матчу: 28.08.24 19:45. У фіналі кваліфікації Ліги чемпіонів на стадіоні імені Тофіка Бахрамова відбудеться матч у відповідь Карабах — Динамо Загреб. У першій зустрічі чемпіон Хорватії розгромив суперника з рахунком 3-0. Куленович вийшов у другому таймі та встиг оформити дубль. Команди провели видовищний поєдинок та здійснили тридцять вісім ударів. Азербайджанський колектив раніше подола