Швейцарія — Іспанія
0+

Початок матчу: 08.09.24 21:45.

У другому турі групового етапу Дивізіону А Ліги націй УЄФА у квартеті 4 на Стад де Женев відбудеться матч Швейцарія — Іспанія. Суперники вже в третьому сезоні поспіль перетинаються на цьому етапі змагання. У 2020 році гості уникли поразки в Базелі на вісімдесят дев'ятій хвилині, 1-1. У червні 2022 року фурія роха виявилася сильнішою на виїзді, 1-0. Господарі ніколи не перемагали чинного чемпіона Європи на своєму полі. Хрестоносці пропускали у всіх очних зустрічах, окрім гри на Мундіалі 2010, 1-0. У минулому розіграші ЛНУ могли покинути елітний дивізіон. Команда Конфедерації тричі поступилася в першому колі, але здобула три вікторії в другій половині етапу. Експідопічні Луїса Енріке тоді очолили квартет 2 і вийшли до плей-офф, випередивши Португалію на один бал.

Платформа Megogo показуватиме матч Швейцарія — Іспанія 08.09.2024 онлайн.

Головний тренер господарів Мурат Якін та його помічник Джорджіо Контіні продовжать роботу в колективі: з фахівцями підписали нові контракти. Під керівництвом чинного наставника розсокрочаті виходили в 1/8 ЧС-2022 та чвертьфінал ЧЄ-2024. У серпні кіпер Ян Зоммер заявив про завершення міжнародної кар'єри. Воротар захищав кольори червоних хрестоносців дванадцять років і провів дев'яносто чотири зустрічі (рекорд на цій позиції в збірній).

У заявці Іспанії на поєдинки Ліги націй дві вимушені заміни. У зв'язку з травмами Унаї Сімона та Альваро Морати в команду викликали Роберта Санчеса та Єремі Піно. Також свій шанс проявити себе в розташуванні фурії рохи дістали Пепелу та Оскар Мінгеса. Останній не грав у національному колективі з 2021 року.

Як переглянути онлайн-трансляцію матчу на сервісі Megogo.

Трансляція гри Ліги націй УЄФА Швейцарія — Іспанія від 08.09.2024 доступна з підпискою Спорт, Максимальна або Максимальна + благодійність. Можна вибрати один із тарифів. Оформляючи підписку, ви отримуєте доступ як до відеотрансляції матчів, так і до великої бібліотеки фільмів, серіалів та мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема спортивних, а також сотень аудіокниг та подкастів.

Початок матчу: 08.09.24 21:45. У другому турі групового етапу Дивізіону А Ліги націй УЄФА у квартеті 4 на Стад де Женев відбудеться матч Швейцарія — Іспанія. Суперники вже в третьому сезоні поспіль перетинаються на цьому етапі змагання. У 2020 році гості уникли поразки в Базелі на вісімдесят дев'ятій хвилині, 1-1. У червні 2022 року фурія роха виявилася сильнішою на виїзді, 1-0. Господарі нікол