Монако — Барселона
0+

Початок матчу: 19.09.2024 22:00.

У першому турі групового етапу Ліги, який відбудеться 19 вересня 2024 року о 22:00 на стадіоні Стад Луї II в Монако, AS Monaco прийме Барселону. Цей матч може бути захопливим, адже обидва конкуренти боротимуться за важливі очки в стартовому поєдинку. Червоно-білі розраховують на підтримку своїх уболівальників, щоб домогтися успіху на домашньому полі, в той час як Blaugranas постараються показати свою міць в гостях.

Фанати неймовірного футболу можуть спостерігати за цією захоплюючою подією на платформі Megogo, де буде доступна онлайн-трансляція матчу Монако - Барселона.

Під керівництвом Аді Гюттера червоно-білі в минулому сезоні зробили значний крок уперед, перейшовши з команди, яка не брала участі в єврокубках, в учасника Ліги чемпіонів, впевнено посівши друге місце в Лізі 1. Тепер на монегасків очікує щільний графік у першій половині сезону, що включає вісім захопливих виступів, більшість із яких будуть проти команд із топ-п'ятірки Чемпіонатів. Незважаючи на напружений календар, гравці в перших турах показали, що готові до викликів. Спочатку вдома була здобута мінімальна перемога над новачком Сент-Етьєн, завдяки єдиному голу Мінаміно. У другому етапі суперник був складнішим - Ліон на виїзді, проте футболісти впоралися з ним навіть більш впевнено. Бен Сегір і Камара забили по голу в другому таймі, хоча Камара був вилучений наприкінці гри.

Після трьох турів Блаугранас залишаються єдиною командою, яка ще не втратила очки. Ба більше, у лізі лише дві команди здобули дві перемоги, і каталонці вже випереджають Реал та Атлетико на чотири очки. Хоча цю різницю можна швидко скоротити, вихованці Хансі Фліка тепер мають деяку перевагу, яка дозволяє їм пережити можливі непередбачувані втрати очок. Команда поки що не демонструвала феєричної гри, але, на відміну від прямих конкурентів, зуміла витягти максимум зі своїх можливостей, виграючи всі три матчі з однаковим рахунком, 2-1, і домагаючись двох вольових перемог на виїзді. У Валенсії каталонці провели слабкий перший тайм, пропустивши гол, але зуміли відігратися перед перервою, а в другому таймі забили другий м'яч і домоглися перемоги. У домашньому Ель-Класико з Атлетиком спортсмени виглядали значно переконливіше, хоча через низьку якість реалізації моментів було трохи нервово.

Як подивитися прямі футбольні трансляції на платформі Megogo.

.

Онлайн-трансляція змагання Монако - Барселона доступна за передплатою Спорт, Максимальна, Максимальна + благодійність. Вибравши відповідний тариф, глядачі отримають доступ не тільки до прямої трансляції цього та інших матчів, а й до великого каталогу розважального контенту, включно з фільмами, серіалами, мультфільмами, а також аудіокниги та подкасти, поряд із 300+ телеканалами з можливістю паузи та запису.

Початок матчу: 19.09.2024 22:00. У першому турі групового етапу Ліги, який відбудеться 19 вересня 2024 року о 22:00 на стадіоні Стад Луї II в Монако, AS Monaco прийме Барселону. Цей матч може бути захопливим, адже обидва конкуренти боротимуться за важливі очки в стартовому поєдинку. Червоно-білі розраховують на підтримку своїх уболівальників, щоб домогтися успіху на домашньому полі, в той час як