Лілль — Реал Мадрид
0+

Початок матчу: 02.10.24 22:00.

У другому турі етапу ліги Ліги чемпіонів на стадіоні П'єр Моруа зіграють матч Лілль — Реал Мадрид. Раніше суперники ніколи не перетиналися. На старті поточного раунду доги поступилися в Лісабоні Спортінгу, виступаючи в меншості із сорокової хвилини, 0-2. Вершкові ближче до кінця зустрічі на Сантьяго Бернабеу дотиснули Штутгарт, 3-1. Спрацювали заміни Карло Анчелотті. Лука Модрич віддав асист у другій результативній атаці, а Ендрік забив останній гол у поєдинку. Глядачі побачили в поєдинку тридцять шість ударів.

Дивитися матч Лілль — Реал Мадрид 02.10.2024 онлайн можна на MEGOGO.

Лілль стартував ще в третьому раунді кваліфікації ЛЧ. Боксери вибили у відборі Фенербахче (2-1, 1-1, овертайм) та празьку Славію (2-0, 1-2). У групі турніру 2021/22 мастифи приймали іншого представника Ла Ліги – Севілью, 0-0. У кампанії 2019/20 жителі півночі уникли домашньої поразки від Валенсії на п'ятій компенсованій хвилині, 1-1. У сезоні-2005/06 Олімпік також не поступився іспанському клубу на своєму полі, розписавши нічию з Вільярреалом, 0-0.

У Реал Мадриді повідомили, що Тібо Куртуа дістав травму та повернеться до строю не раніше середини жовтня. За останні дванадцять років вершкові перетиналися в Лізі чемпіонів лише з одним французьким клубом – ПСЖ. У чотирьох виїздах лос бланкос поступилися лише в кампанії 2021/22. На стику 2000-х та 2010-х іспанський гранд три роки поспіль зустрічався в гостях із Ліоном (0-1, 1-1, 2-0). У турнірі 2009/10 представник Ла Ліги розібрався з Марселем, 3-1, а в сезоні 2003/04 зазнав поразки від Монако в князівстві, 1-3.

Як дивитися трансляцію протистояння на сервісі MEGOGO.

Онлайн-трансляція гри Ліги чемпіонів Лілль — Реал Мадрид від 02.10.2024 доступна за наявності підписки Спорт, Максимальна або Максимальна + благодійність. Можна вибрати один із тарифів. Оформивши підписку, ви отримуєте доступ і до відеотрансляції матчів, і до великої бібліотеки фільмів, серіалів та мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема спортивних, а також сотень аудіокниг та подкастів.

Початок матчу: 02.10.24 22:00. У другому турі етапу ліги Ліги чемпіонів на стадіоні П'єр Моруа зіграють матч Лілль — Реал Мадрид. Раніше суперники ніколи не перетиналися. На старті поточного раунду доги поступилися в Лісабоні Спортінгу, виступаючи в меншості із сорокової хвилини, 0-2. Вершкові ближче до кінця зустрічі на Сантьяго Бернабеу дотиснули Штутгарт, 3-1. Спрацювали заміни Карло Анчелот