English Up
недоступний
English Up
6+

English Up

До обраного
Додано
Для того, щоб залишити відгук, вам потрібно увійти або зареєструватися
^Elfy^
Popieram
Aswpirania
Popieram
 MorrisSON
Obejrzałam dopiero kilka odcinków English Up, ale mogę z całą pewnością powiedzieć, że będę oglądać dalej, podoba mi się sposób przedstawiania informacji. I muszę jak najszybciej poprawić swój język. Mieszkamy z mężem za granicą, on ma pracę, nie chcę go zawieść. Ustaliliśmy limit czasowy na naukę języka. Oglądam dużo programów, ten jest jednym z moich ulubionych, daje mi dużo nowych informacji o Wielkiej Brytanii. Dziękuję.
Libo
Optymalne znalezisko do wieczornego oglądania. Podoba mi się format programu, każdy odcinek ma nowe miejsce, nową historię, nie ma powtórzeń, przyjemnie się ogląda. Naprawdę nie nadaje się dla osoby, która jest kompletnym zerem w języku angielskim. Moja praca nieustannie sprowadza się do komunikowania się po angielsku, to prawie mój język ojczysty. Niektóre zdania biorę na własny użytek.
Dias
Lekka i pouczająca rzecz, skarbnica programów o tej samej tematyce. Jest wiele filmów o Anglii, bo ten kraj ma tak wspaniałą historię, mnóstwo zamków, pięknych miejsc. Jedynym problemem jest to, że nie wszyscy prezenterzy potrafią dobrze opowiedzieć historię. Joe Forrester potrafi, przyjemnie się go słucha, nie ma nic zbędnego, nie ma głupich pauz. Podobają mi się informacje, dowiedziałam się wielu rzeczy.