Реал Мадрид — Боруссія Дортмунд
0+

Початок матчу: 22.10.24 17:00.

У третьому турі етапу ліги Юнацької ліги чемпіонів на стадіоні Альфредо ді Стефано відбудеться матч Реал Мадрид — Боруссія Дортмунд. Господарі набрали три очки у двох стартових зустрічах, у гостей на один пункт більше. Суперники перетиналися в груповому раунді сезонів 2016/17 та 2017/18. Вісім років тому вершкові програли в столиці Іспанії з рахунком 1-3, хоча першими відкрили рахунок та з двадцять сьомої хвилини виступали в більшості. У складі джмелів гол+пас оформив нинішній форвард Пройссена Мюнстер – Етьєнн Аменьїдо. Через рік королівський клуб узяв реванш, хоча гості вийшли вперед на початку першого тайму завдяки реалізованому пенальті у виконанні Джейдона Санчо, 2-1. Медіасервіс Megogo буде показувати матч Реал Мадрид — Боруссія Дортмунд 22.10.2024 онлайн.

Господарі в середині вересня здолали іншого представника Німеччини на своєму полі – Штутгарт, 1-0. Королівський клуб здійснив вісімнадцять ударів, але майже в половині випадків рятував кіпер суперника – Флоріан Гельштерн, який оформив вісім сейвів. У минулому поєдинку лос бланкос поступилися на виїзді ровесникам із Лілля, двічі пропустивши в роздягальню, 1-2. Сімнадцятирічний форвард Даніель Янес забив обидва м'ячі вершкових у попередніх зустрічах.

Боруссія в першому турі уникла поразки від Брюгге в Руселаре, зрівнявши рахунок на дев'яностій хвилині, 1-1. 1 жовтня джмелі на домашньому тренувальному полі розгромили однолітків зі Селтіка, 4-0. Чорно-жовті могли відзначитися щонайменше ще один раз, але американський нападник Коул Кемпбелл не реалізував пенальті. Цікаво, що в поєдинку проти Брюгге суперник не зміг забити з точки. Півзахисник Чель Ветьєн здійснив два точні удари в складі німецького колективу. Як дивитися трансляцію гри на MEGOGO.

Онлайн-трансляція поєдинку Юнацької ліги чемпіонів Реал Мадрид — Боруссія Дортмунд від 22.10.2024 доступна з підписками Спорт, Максимальна та Максимальна + благодійність. Можна вибрати один із тарифів. Оформляючи підписку, глядачі отримують доступ як до відеотрансляції матчів, так і до великої бібліотеки фільмів, серіалів та мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема спортивних, а також сотень аудіокниг та подкастів.

Початок матчу: 22.10.24 17:00. У третьому турі етапу ліги Юнацької ліги чемпіонів на стадіоні Альфредо ді Стефано відбудеться матч Реал Мадрид — Боруссія Дортмунд. Господарі набрали три очки у двох стартових зустрічах, у гостей на один пункт більше. Суперники перетиналися в груповому раунді сезонів 2016/17 та 2017/18. Вісім років тому вершкові програли в столиці Іспанії з рахунком 1-3, хоча пер