0+

Уеска — Вільярреал

SD
<р> Початок матчу: 16.12.18 19:30

Уеска проведе другий матч поспіль на своєму полі. Цього разу господарі зустрінуться в рідних стінах із Вільярреалом. Поєдинок із Реал Мадридом Уеска провела досить непогано. Пропустивши на 8-й хвилині, господарі мали безліч моментів зрівняти рахунок, але матч так і закінчився з мінімальною перемогою Реала. Нестабільний Вільярреал може поїхати ні з чим після цього поєдинку.
Початок матчу: 16.12.18 19:30 Уеска проведе другий матч поспіль на своєму полі. Цього разу господарі зустрінуться в рідних стінах із Вільярреалом. Поєдинок із Реал Мадридом Уеска провела досить непогано. Пропустивши на 8-й хвилині, господарі мали безліч моментів зрівняти рахунок, але матч так і закінчився з мінімальною перемогою Реала. Нестабільний Вільярреал може поїхати ні з чим після цього по