Фрайбур — Ганновер

, Футбол, Німеччина
2 хвилини
<р> Початок матчу: 19.12.18 21:30

Ганновер повністю провалив поточний сезон і в майбутньому поєдинку намагатиметься зачепитися за очки. Фрайбург, що приймає на своєму полі футбольний клуб із Ганновера, напевно спробує вже в першому таймі забити та отримати перевагу в поєдинку. Господарям особливо нічим похвалитися в цьому сезоні, але на домашньому стадіоні Фрайбург зможе здобути перемогу над Ганновером.
Початок матчу: 19.12.18 21:30 Ганновер повністю провалив поточний сезон і в майбутньому поєдинку намагатиметься зачепитися за очки. Фрайбург, що приймає на своєму полі футбольний клуб із Ганновера, напевно спробує вже в першому таймі забити та отримати перевагу в поєдинку. Господарям особливо нічим похвалитися в цьому сезоні, але на домашньому стадіоні Фрайбург зможе здобути перемогу над Ганнове