Барселона — Леганес
0+

, Футбол, Іспанія

Початок матчу: 20.01.19 21:45

Леганес відправляється в Барселону, де гості спробують повторити досягнення минулої зустрічі. Як ми пам’ятаємо, Леганес створив сенсацію й обіграв Барселону з рахунком 2–1 на своєму полі. Каталонці пам’ятають цей матч, тому варто очікувати, що господарі поля з перших же хвилин вирушать уперед до чужих воріт. Барселона зможе вплинути на результат матчу вже в першому таймі.
Початок матчу: 20.01.19 21:45 Леганес відправляється в Барселону, де гості спробують повторити досягнення минулої зустрічі. Як ми пам’ятаємо, Леганес створив сенсацію й обіграв Барселону з рахунком 2–1 на своєму полі. Каталонці пам’ятають цей матч, тому варто очікувати, що господарі поля з перших же хвилин вирушать уперед до чужих воріт. Барселона зможе вплинути на результат матчу вже в першому та