0+

Нант — Ліон

, Футбол, Франція

Початок матчу: 12.04.19 21:45

У рамках 32-го туру чемпіонату Франції Нант прийматиме вдома Ліон. Несподівано для багатьох уболівальників Ліона команда вдома програла аутсайдеру чемпіонату Діжону 1-3. Ліон відкрив рахунок на першій хвилині матчу і, здавалося б, результат вже відомий, але Діжон якимось чином не дав більше забити своєму супернику. У матчі з Нантом гості повинні реабілітуватися перед своїми вболівальниками.
Початок матчу: 12.04.19 21:45 У рамках 32-го туру чемпіонату Франції Нант прийматиме вдома Ліон. Несподівано для багатьох уболівальників Ліона команда вдома програла аутсайдеру чемпіонату Діжону 1-3. Ліон відкрив рахунок на першій хвилині матчу і, здавалося б, результат вже відомий, але Діжон якимось чином не дав більше забити своєму супернику. У матчі з Нантом гості повинні реабілітуватися перед