Гранада — Севілья
0+

Початок матчу: 23.08.19 21:00

Гранада в божевільному виїзному протистоянні з Вільярреалом за 15 хвилин до кінця матчу, забивши супернику два м’ячі поспіль, зрівняла рахунок і домоглася результативної нічиєї 4–4. До такого повороту подій мало хто готувався, тому команда Юлена Хулен Лопетегі повинна бути дуже обережною в обороні, щоби не допустити такої великої кількості забитих м’ячів у свої ворота.
Початок матчу: 23.08.19 21:00 Гранада в божевільному виїзному протистоянні з Вільярреалом за 15 хвилин до кінця матчу, забивши супернику два м’ячі поспіль, зрівняла рахунок і домоглася результативної нічиєї 4–4. До такого повороту подій мало хто готувався, тому команда Юлена Хулен Лопетегі повинна бути дуже обережною в обороні, щоби не допустити такої великої кількості забитих м’ячів у свої ворот