Мальорка — Вільярреал
0+

, Футбол, Іспанія

Початок матчу: 10.11.19 13:00

Мальорка не зуміла заробити три очки в матчі з Осасуною, зігравши на своєму полі в результативну нічию 2–2. Суперником цього туру в червоно-чорних виступить футбольний клуб Вільярреал. Гості практично врятувалися від поразки в матчі з Ейбар, але суперник зумів вирвати перемогу на 95-й хвилині зустрічі. У жовтої субмарини з’явиться можливість повернути собі колишню турнірну позицію в разі перемоги над Мальоркою.
Початок матчу: 10.11.19 13:00 Мальорка не зуміла заробити три очки в матчі з Осасуною, зігравши на своєму полі в результативну нічию 2–2. Суперником цього туру в червоно-чорних виступить футбольний клуб Вільярреал. Гості практично врятувалися від поразки в матчі з Ейбар, але суперник зумів вирвати перемогу на 95-й хвилині зустрічі. У жовтої субмарини з’явиться можливість повернути собі колишню тур