Ам’єн — Діжон

, Футбол, Франція
3 хвилини

Початок матчу: 14.12.19 21:00

Футбольний клуб Ам’єн був розгромлений у другому таймі в матчі з Монако. Монегаски буквально за сім хвилин забили три м’ячі у ворота Ам’єна й оформили впевнену перемогу. Суперник майбутньої зустрічі теж не заробив очки в поєдинку з Нантом, поступившись із мінімальним рахунком 1–0. Підопічні Луки Елснер сильніше Діжона, але, як правило, зустрічі між цими суперниками часто закінчуються внічию.
Початок матчу: 14.12.19 21:00 Футбольний клуб Ам’єн був розгромлений у другому таймі в матчі з Монако. Монегаски буквально за сім хвилин забили три м’ячі у ворота Ам’єна й оформили впевнену перемогу. Суперник майбутньої зустрічі теж не заробив очки в поєдинку з Нантом, поступившись із мінімальним рахунком 1–0. Підопічні Луки Елснер сильніше Діжона, але, як правило, зустрічі між цими суперниками ча