Хетафе — Реал Мадрид
0+

Початок матчу: 04.01.20 17:00

Футбольний клуб Хетафе перервав свою переможну серію, програвши в гостях Вільярреалу з мінімальним рахунком 1–0. Сині в першому таймі стримували натиск суперника, однак у другій половині зустрічі Вільярреал усе ж дотиснув свого опонента. На цей раз Хетафе битиметься на домашній арені з Реал Мадридом, якому перемога необхідна, щоби наздогнати в турнірній таблиці Барселону.
Початок матчу: 04.01.20 17:00 Футбольний клуб Хетафе перервав свою переможну серію, програвши в гостях Вільярреалу з мінімальним рахунком 1–0. Сині в першому таймі стримували натиск суперника, однак у другій половині зустрічі Вільярреал усе ж дотиснув свого опонента. На цей раз Хетафе битиметься на домашній арені з Реал Мадридом, якому перемога необхідна, щоби наздогнати в турнірній таблиці Барсел