Страсбур — Лілль
0+

Початок матчу: 01.02.20 21:00

Команда Крістофера Гальта на останній хвилині кубкового протистояння з Ліоном зачепилася за нічию й перевела матч у два додаткові екстра-тайми. Доги довели зустріч до серії пенальті, але виграти її так і не вдалося. Лілль тепер буде повністю зосереджений на внутрішньому чемпіонаті, де ще є багато невирішених питань для команди. Страсбур не зможе порадувати перемогою своїх фанатів у цьому непростому матчі.
Початок матчу: 01.02.20 21:00 Команда Крістофера Гальта на останній хвилині кубкового протистояння з Ліоном зачепилася за нічию й перевела матч у два додаткові екстра-тайми. Доги довели зустріч до серії пенальті, але виграти її так і не вдалося. Лілль тепер буде повністю зосереджений на внутрішньому чемпіонаті, де ще є багато невирішених питань для команди. Страсбур не зможе порадувати перемогою с