Валенсія — Атлетіко
0+

Початок матчу: 14.02.20 22:00

Матрацники перервали серію невдач у матчі з Гранадою, обігравши суперника в Мадриді з рахунком 1–0. Ця перемога дозволила Атлетіко зберегти 4-у позицію в турнірній таблиці. Що стосується Валенсії, то кажани не змогли завдати жодного точного удару по воротах Хетафе, що призвело до розгромної перемоги синіх із рахунком 3–0. Хто виявиться сильнішим на стадіоні Месталья у Валенсії?
Початок матчу: 14.02.20 22:00 Матрацники перервали серію невдач у матчі з Гранадою, обігравши суперника в Мадриді з рахунком 1–0. Ця перемога дозволила Атлетіко зберегти 4-у позицію в турнірній таблиці. Що стосується Валенсії, то кажани не змогли завдати жодного точного удару по воротах Хетафе, що призвело до розгромної перемоги синіх із рахунком 3–0. Хто виявиться сильнішим на стадіоні Месталья у