Монако — Монпельє
0+

, Футбол, Франція

Початок матчу: 14.02.20 21:45

Футбольний клуб Монако зробив приголомшливий камбек у виїзному протистоянні з Ам’єном, зумівши не тільки за сім хвилин до кінця матчу відіграти один м’яч, але і вирвати перемогу в суперника. Монпельє в меншості втримав ініціативу над Сент-Етьєном і довів рахунок 1–0 до фінального свистка, так що паладини підходять до матчу з Монако задоволеними завдяки попередньому результату.
Початок матчу: 14.02.20 21:45 Футбольний клуб Монако зробив приголомшливий камбек у виїзному протистоянні з Ам’єном, зумівши не тільки за сім хвилин до кінця матчу відіграти один м’яч, але і вирвати перемогу в суперника. Монпельє в меншості втримав ініціативу над Сент-Етьєном і довів рахунок 1–0 до фінального свистка, так що паладини підходять до матчу з Монако задоволеними завдяки попередньому ре