Мальорка — Хетафе
0+

, Футбол, Іспанія

Початок матчу: 01.03.20 19:30

Мальорка не дозволила Реал Бетісу обіграти себе в попередньому раунді Ла Ліги. Уже в першому таймі команди забили одна одній по два м’ячі, але ініціативою на полі більше володіли господарі. У результаті матч завершився з рахунком 3-3, і жоден із клубів не отримав три очки. Хетафе програв Барселоні, але переміг Аякс у Лізі Європи, тому сині готові до виїзної зустрічі з Мальоркою.
Початок матчу: 01.03.20 19:30 Мальорка не дозволила Реал Бетісу обіграти себе в попередньому раунді Ла Ліги. Уже в першому таймі команди забили одна одній по два м’ячі, але ініціативою на полі більше володіли господарі. У результаті матч завершився з рахунком 3-3, і жоден із клубів не отримав три очки. Хетафе програв Барселоні, але переміг Аякс у Лізі Європи, тому сині готові до виїзної зустрічі