РБ Лейпциг — Герта
0+

Початок матчу: 27.05.20 19:30

Футбольний клуб РБ Лейпциг у попередньому матчі з Фрайбургом знаходився на межі провалу. Господарі володіли ініціативою на полі, але забити зуміли тільки на 77-й хвилині, тим самим зрівнявши рахунок. У додатковий час Фрайбург здійснив другий гол, але суддя, переглянувши відеоповтор, його скасував. Чи вдасться бикам перемогти Герту Берлін у наступному розіграші Бундесліги?
Початок матчу: 27.05.20 19:30 Футбольний клуб РБ Лейпциг у попередньому матчі з Фрайбургом знаходився на межі провалу. Господарі володіли ініціативою на полі, але забити зуміли тільки на 77-й хвилині, тим самим зрівнявши рахунок. У додатковий час Фрайбург здійснив другий гол, але суддя, переглянувши відеоповтор, його скасував. Чи вдасться бикам перемогти Герту Берлін у наступному розіграші Бундесл