Падерборн — Вердер
0+

Початок матчу: 13.06.20 16:30

Футбольний клуб Падерборн якимось дивом у матчі проти РБ Лейпциг зумів зрівняти рахунок, забивши за хвилину до фінального свистка. Такого повороту подій не очікував ніхто, позаяк бики вважалися абсолютним фаворитом матчу. Так, такого подарунка від команди фанати Падерборна явно не очікували, і вони дуже сподіваються, що в поєдинку з Вердером їм також вдасться заробити очки.
Початок матчу: 13.06.20 16:30 Футбольний клуб Падерборн якимось дивом у матчі проти РБ Лейпциг зумів зрівняти рахунок, забивши за хвилину до фінального свистка. Такого повороту подій не очікував ніхто, позаяк бики вважалися абсолютним фаворитом матчу. Так, такого подарунка від команди фанати Падерборна явно не очікували, і вони дуже сподіваються, що в поєдинку з Вердером їм також вдасться заробити