Атлетік — Севілья
0+

Початок матчу: 19.05.24 20:00.

У рамках тридцять сьомого туру Прімери регулярного сезону Атлетік та Севілья проведуть поєдинок на стадіоні Сан-Мамес у Більбао, Іспанія. Цей матч, включений у регулярний сезон, передбачає напружене протистояння між двома командами, які прагнуть покращити свої позиції в турнірній таблиці. У попередній грі між цими клубами червоно-білі здобули перемогу з рахунком 2-0, що додало додаткової інтриги майбутньому матчу.

Фанати іспанського футболу можуть спостерігати за цією захопливою подією на платформі Megogo, де буде доступна онлайн-трансляція матчу Атлетік проти Севільї.

За підсумками тридцяти п'яти проведених матчів Атлетік посідає п'яте місце в турнірній таблиці Чемпіонату Іспанії з тридцятьма п'ятьма набраними очками. Успішна позиція в турнірній таблиці зумовлена вдалим поєднанням перемог, нічиїх та поразок. Леви мають позитивну різницю між забитими та пропущеними м'ячами, +22. Однак вони найбільш вразливі в першій частині другого тайму, коли пропускають найбільше голів, що становить тридцять три відсотки від загальної кількості пропущених м'ячів, і гравцям варто звернути на це увагу. З іншого боку, більшість забитих голів припадає на середину другого тайму, що становить половину від загальної кількості забитих голів. Однак, для підтримки позитивного балансу важливо покращити оборону в першій половині другого тайму.

Після тридцяти п'яти етапів Севілья посідає дванадцяте місце в турнірній таблиці Чемпіонату Іспанії із сорока одним набраним балом. Така позиція в таблиці зумовлена нерівномірним балансом перемог, нічиїх та поразок. Севільці мають негативну різницю між забитими та пропущеними м'ячами. Команда найчастіше пропускає голи в першій частині першого тайму, що становить тридцять три відсотки від усіх пропущених голів, і гравцям варто приділити цьому увагу. Водночас здебільшого забиті голи припадають на другу частину першого тайму, що становить двадцять п'ять відсотків від загальної кількості забитих голів. Проте для покращення загального балансу команда має збільшити атакувальну активність на інших етапах гри.

Як переглянути прямі футбольні трансляції на Megogo. Онлайн-трансляція матчу Атлетік — Севілья доступна за підпискою Спорт, Максимальна, Максимальна + благодійність. Вибравши відповідний тариф, глядачі отримають доступ не тільки до прямої трансляції цього та інших футбольних матчів, а й до великого каталогу розважального контенту, включно з фільмами, серіалами, мультфільмами, а також аудіокнигами та подкастами, разом із 300+ телеканалами з можливістю паузи та запису.

Початок матчу: 19.05.24 20:00. У рамках тридцять сьомого туру Прімери регулярного сезону Атлетік та Севілья проведуть поєдинок на стадіоні Сан-Мамес у Більбао, Іспанія. Цей матч, включений у регулярний сезон, передбачає напружене протистояння між двома командами, які прагнуть покращити свої позиції в турнірній таблиці. У попередній грі між цими клубами червоно-білі здобули перемогу з рахунком 2