Австрія — Сербія
0+

Початок матчу: 04.06.24 21:45.

У Відні на Ернст-Гаппель-Штадіон пройде товариський матч Австрія — Сербія. Суперники двічі перетиналися на полі Das Team. У кваліфікації Мундіалю 2010 білі орли виграли на виїзді, тричі відзначившись уже до двадцять четвертої хвилини, 3–1. Через дев’ять років у відборі ЧС-2018 господарі взяли реванш, 3–2. У цій зустрічі червоно-білі пропустили на початку першого тайму і вирвали перемогу наприкінці основного часу. Підопічні Рангніка в листопаді виявилися сильнішими за Німеччину, 2–0, а в березні розгромили вдома Туреччину, 6–1, і засмутили Словаччину в Братиславі, 2–0. Правонаступник Югославії навесні здолав Кіпр у Ларнаці завдяки єдиному голу на сьомій хвилині.

Медіасервіс Megogo транслюватиме товариський матч Австрія — Сербія 04.06.2024 онлайн.

Господарі посіли друге місце в групі F за підсумками кваліфікації Євро (дев’ятнадцять очок). Забітцер і Баумгартнер оформили шість і п’ять результативних дій. В останніх чотирнадцяти поєдинках національний колектив поступився тільки Бельгії, 2–3. У половині випадків футболісти Das Team зберігали ворота на замку. У спарингу проти Словаччини Баумгартнер відкрив рахунок уже на шостій секунді — це найшвидший гол у матчах збірних.

Сербія фінішувала другою в групі G відбору ЧЄ (чотирнадцять очок). Мітровіч і Тадич брали участь у шести гольових атаках. У попередніх дев’яти зустрічах білі орли здобули лише три вікторії. Минулого року правонаступник Югославії провів контрольні поєдинки проти США в Лос-Анджелесі, 2–1, Йорданії у Відні, 3–2, і Бельгії в Левені, 0–1. Національна команда пропускала в дев’яти іграх поспіль до поїздки на Кіпр.

Як дивитися пряму трансляцію матчу на Megogo. Трансляція протистояння Австрія — Сербія від 04.06.2024 доступна за передплатами Спорт, Максимальна та Максимальна + благодійність. Можна вибрати будь-який із тарифів. Після оформлення передплати користувачі матимуть доступ, як до відеотрансляції матчів, так і до великої бібліотеки фільмів, серіалів і мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема, і спортивних, а також сотень аудіокниг та подкастів.

Початок матчу: 04.06.24 21:45. У Відні на Ернст-Гаппель-Штадіон пройде товариський матч Австрія — Сербія. Суперники двічі перетиналися на полі Das Team. У кваліфікації Мундіалю 2010 білі орли виграли на виїзді, тричі відзначившись уже до двадцять четвертої хвилини, 3–1. Через дев’ять років у відборі ЧС-2018 господарі взяли реванш, 3–2. У цій зустрічі червоно-білі пропустили на початку першого т