Целе — Істанбул Башакшехір
0+

Початок матчу: 24.10.24 19:45.

У другому турі етапу ліги Ліги конференцій на стадіоні Здежеле зіграють матч Целе — Істанбул Башакшехір. Обидві команди стартували в раунді з поразки. Господарі поступилися на виїзді Гімарайншу, двічі пропустивши ще до перерви, 1-3. Рахунок міг бути більшим, але кіпер жовто-синіх Матяж Розман врятував команду в шести епізодах. Турецький колектив програв удома віденському Рапіду, 1-2. Сірі сови зрівняли рахунок лише через чотири хвилини після голу австрійського клубу перед відходом на перерву, але в дебюті другого тайму суперник знову вийшов уперед. Підопічні Атана пропустили вдвічі більше, але у двох випадках суддя зафіксував офсайд після перегляду відеоповтору.

Дивитися матч Целе — Істанбул Башакшехір 24.10.2024 онлайн на MEGOGO.

Господарі розпочали єврокубковий сезон ще в середині липня, стартувавши в 1/8 кваліфікації Ліги чемпіонів. Підопічні Рієри без проблем упоралися з естонською Флорою (5-0, 2-1), але на наступному етапі вилетіли від братиславського Словану (1-1, 0-5). У ЛЄ команда з Нижньої Штирії також не затрималася, поступившись за сумою двох зустрічей ірландському Шемроку Роверс (1-0, 1-3, овертайм). На фініші відбору ЛК жовто-сині вибили єреванський Пюнік, розгромивши суперника вдома після гостьової поразки (0-1, 4-1).

Башакшехір подолав три раунди відбору в Лізі конференцій на шляху до основної стадії. Сірі сови по черзі залишили позаду Ла Фіоріту зі Сан-Марино (6-1, 4-0), грузинську Іберію (1-0, 2-0) та представника Ірландії — Сент-Патрікс (0-0, 2-0). З урахуванням кваліфікації польський форвард Кшиштор Пйонтек забив п'ять голів і віддав асист, а бразилець Девідсон оформив чотири результативні дії.

Як дивитися пряму трансляцію матчу на MEGOGO.

Трансляція битви Ліги конференцій Целе — Істанбул Башакшехір від 24.10.2024 доступна за наявності підписок Спорт, Максимальна та Максимальна + благодійність. Можна вибрати один із тарифів. Оформивши підписку, ви отримаєте доступ і до відеотрансляції матчів, і до великої бібліотеки фільмів, серіалів та мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема спортивних, а також сотень аудіокниг та подкастів.

Початок матчу: 24.10.24 19:45. У другому турі етапу ліги Ліги конференцій на стадіоні Здежеле зіграють матч Целе — Істанбул Башакшехір. Обидві команди стартували в раунді з поразки. Господарі поступилися на виїзді Гімарайншу, двічі пропустивши ще до перерви, 1-3. Рахунок міг бути більшим, але кіпер жовто-синіх Матяж Розман врятував команду в шести епізодах. Турецький колектив програв удома віде