РБ Лейпциг — Ліверпуль
0+

Початок матчу: 23.10.24 22:00.

У третьому турі етапу ліги Ліги чемпіонів на Ред Булл Арені пройде матч РБ Лейпциг — Ліверпуль. Господарі ще не набирали очки, а гості йдуть без втрат, заробивши максимум. Суперники перетиналися в 1/8 фіналу змагання 2020/21. Тоді мерсисайдці виграли 2-0 у Будапешті. Бики в першій зустрічі поступилися в Мадриді Атлетіко. Представник Бундесліги відкрив рахунок уже на четвертій хвилині, але наприкінці другого тайму втратив навіть нічию, 1-2. У попередньому домашньому поєдинку була схожа ситуація: Беньямін Шешко вивів уперед команду до перерви, але господарі поступилися, попри чисельну перевагу останні півгодини, 2-3. Словенський форвард забив усі три м'ячі колективу. Підопічні Слота здобули вольову виїзну перемогу над Міланом, 3-1, а також перемогли на Енфілді Болонью, 2-0.

Медіасервіс MEGOGO транслюватиме матч РБ Лейпциг — Ліверпуль 23.10.2024 онлайн.

Наставник господарів Марко Розе заявив, що в Лізі чемпіонів у грі вирішують деталі. За словами фахівця, у поєдинку проти Атлетіко його підопічні припустилися багатьох помилок, і це надало супернику впевненості. За інформацією Metro, Беньямін Шешко привернув увагу Манчестера Юнайтед. Також у пресі пишуть про цікавість до форварда з боку Арсенала.

Півзахисник Ліверпуля Домінік Собослаї заявив, що хотів би виграти ЛЧ. За даними Fichajes, мерсисайдці можуть запропонувати тридцять п'ять мільйонів євро без урахування бонусів за вінгера Челсі — Михайла Мудрика. Колишній наставник червоних Юрген Клопп заявив, що він працював тренером чверть століття та більше не бачить себе в цій ролі. З наступного року німецький фахівець очолить футбольний напрямок концерну Ред Булл.

Як дивитися пряму трансляцію матчу на MEGOGO.

Трансляція гри Ліги націй УЄФА РБ Лейпциг — Ліверпуль від 23.10.2024 доступна за наявності підписки Спорт, Максимальна чи Максимальна + благодійність. Можна вибрати один із тарифів. Оформивши підписку, ви отримаєте доступ і до відеотрансляції матчів, і до великої бібліотеки фільмів, серіалів та мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема спортивних, а також сотень аудіокниг та подкастів.

Початок матчу: 23.10.24 22:00. У третьому турі етапу ліги Ліги чемпіонів на Ред Булл Арені пройде матч РБ Лейпциг — Ліверпуль. Господарі ще не набирали очки, а гості йдуть без втрат, заробивши максимум. Суперники перетиналися в 1/8 фіналу змагання 2020/21. Тоді мерсисайдці виграли 2-0 у Будапешті. Бики в першій зустрічі поступилися в Мадриді Атлетіко. Представник Бундесліги відкрив рахунок уже