Атлетіко — Вільярреал
0+

Початок матчу: 03.10.20 17:00

Мадридський Атлетіко познущався з Гранади, розгромивши її на своїй арені з рахунком 6-1. Перша половина зустрічі завершилася з результатом 1-0, на користь господарів поля, а після перерви мадридці тільки збільшували розрив. У двох останніх зустрічах Атлетіко забив понад три м'ячі, тому в поєдинку з Вільярреалом підопічні Дієго Сімеоне відзначаться у воротах суперника як мінімум два рази.
Початок матчу: 03.10.20 17:00 Мадридський Атлетіко познущався з Гранади, розгромивши її на своїй арені з рахунком 6-1. Перша половина зустрічі завершилася з результатом 1-0, на користь господарів поля, а після перерви мадридці тільки збільшували розрив. У двох останніх зустрічах Атлетіко забив понад три м'ячі, тому в поєдинку з Вільярреалом підопічні Дієго Сімеоне відзначаться у воротах суперника