Валенсія — Бетіс
0+

Початок матчу: 03.10.20 22:00

Підопічні Зінедіна Зідана зробили камбек у виїзному протистоянні з Реал Бетісом. Перший тайм завершився з рахунком 2-1 на користь бетікоса, а в другій половині зустрічі королівський клуб забив два м'ячі та вирвав перемогу з рахунком 2-3. Реал Бетіс почав сезон досить таки благополучно, а ось Валенсія, яка виступить у ролі господарів поля, зовсім не може зібрати себе докупи.
Початок матчу: 03.10.20 22:00 Підопічні Зінедіна Зідана зробили камбек у виїзному протистоянні з Реал Бетісом. Перший тайм завершився з рахунком 2-1 на користь бетікоса, а в другій половині зустрічі королівський клуб забив два м'ячі та вирвав перемогу з рахунком 2-3. Реал Бетіс почав сезон досить таки благополучно, а ось Валенсія, яка виступить у ролі господарів поля, зовсім не може зібрати себе