Кадіс — Гранада
0+

Початок матчу: 04.10.20 19:30

Футбольному клубу Кадіс не поталанило відібрати очки у володаря Кубка Європи. Жовта субмарина перша відкрила рахунок у матчі, але потім Севілья зробила незабутній камбек. Зрівнявши рахунок, севільці на дев'яностій хвилині забили другий гол, а на дев'яносто четвертій усі питання за результатами цієї зустрічі були зняті. У наступному матчі в Кадіса в ролі суперника виступить Гранада.
Початок матчу: 04.10.20 19:30 Футбольному клубу Кадіс не поталанило відібрати очки у володаря Кубка Європи. Жовта субмарина перша відкрила рахунок у матчі, але потім Севілья зробила незабутній камбек. Зрівнявши рахунок, севільці на дев'яностій хвилині забили другий гол, а на дев'яносто четвертій усі питання за результатами цієї зустрічі були зняті. У наступному матчі в Кадіса в ролі суперника вис